Tamta akcja się już zakończyła [ze strony odpowiedzialnych za nią]. Systematycznie przewija się propozycja zorganizowania drugiej, więc powyżej ankieta co byście najchętniej kupili. Oferta produktów jest z listy firmy, która zajęła się ostatnim wydrukiem, ale nikt nie mówi, że trzeba akurat z ich usług korzystać. Reszta informacji, jak np. ile najczęściej wybieranych produktów z listy wziąć, będzie się pojawiać w tym poście, żeby nie trzeba było szukać jak ostatnio po całym wątku. Ankieta ustawiona na 7 dni. Od razu mówię, że nie deklaruję się na razie do poprowadzenia również i tej akcji, zobaczymy jak to wyjdzie.
-- update:
Hmmm, do moderatorów, macie możliwość zmiany ankiety na wersję z kilkoma odpowiedziami do wyboru?
manwe_ mozesz powiedziec jak byl zabezpieczony ten kubek co Ci podeslali ? czy uwazasz, ze w takim opakowaniu przesylka poczta polska jest bezpieczna ?
bo w sumie bardzo chetnie siorbalbym "nektar bogow" (czyt. kawke) w pracy z takiego prawie 0,5 l kubka z logiem gentoo, ale ... boje sie, ze kubek moglby dojsc w czesciach
masz moze cos wiecej o materiale koszulek ? czy tylko standardowa ulotke reklamowa ? (dobrze by bylo wiedziec jakiej grubosci/trwalosci jest koszulka i jakiego typu jest nadruk)
T-Shirt na zime jest raczej kiepskim pomyslem, predzej bluza
Najchetniej bym wzial cos z czego dalo by sie napic, dobry bylby kufel, ale z kubeczka tez bym sie cieszyl. A moze warto by zalozyc sonde gdzies na zewnatrz ze wzgledu na to ograniczenie?
Kubek był w pudełku kartonowym, owinięty folią bąbelkową, ale całość przyszła w znacznie większym pudle z naklejkami, wypełnionym po brzegi ścinkami - więc żaden to odnośnik do transportu po jednym kubku. Imho kilogramy folii bąbelkowej [tzn. "do pełna" w środku, i dookoła ze 2 razy] i powinno być ok. Co do t-shirt'u, nie mam nic więcej poza listą produktów na folderze reklamowym, który dotarł razem z paczką, ale wszystko na pewno jest w tej kwestii do dogadania [odpowiednia grubość, etc.], w końcu każde zamówienie to sprawa indywidualna, i tak jak mówiłem - nic nie ogranicza nas do korzystania z usług akurat tej firmy. W przypadku gradientu na bawełnie trzeba szukać, przez niego już 3 firmy odrzuciły mi zlecenie - kilka miesięcy temu chciałem sobie kupić jeden na własną rękę.
Kubek lub/i kufel oraz naklejki 3D i 2D (zawsze się przydadzą ).
We are making a new world - free world.
XianN wrote:Pamietaj, ze Gentoo to dobry, stabilny, szybki i b. fajny system, ktory trzeba pielegnowac, piescic i dobrze karmic;) W przeciwnym razie odgryzie Ci noge i pojdzie w swoja strone...
Teoretycznie chcialbym wszystko oprocz bidonu i podkladki, a w praktyce to zalezy od projektow i jakosci materialow.
A moze zamiast bluzy dac polar (imho bardziej praktyczny) ?
[EDIT]
Propozycja:
Ciemny (czarny/ciemno zielony) polar ze stosunkowo malym logo na piersi.
Nie wiem jak sie ten material nazywa, ale sa "prasowanki" w dotyku przypominajace wyszywanie... bylyby extra
[/EDIT]
Last edited by dylon on Sun Nov 04, 2007 8:34 pm, edited 1 time in total.
Bidon mnie rozbił
Od dłuższego czasu marzy mi się koszulka, czarna z jasnofioletowym G... Ale może rzeczywiście lepiej zrobić do niej akcję na wiosnę.
Zagłosowałem na kubek.
Na koszulkę bym się pisał, ew. też bluzę, ale to w zależności jaka by była. Kiedyś też dałem na forum pomysł bokserek Gentoo Stringi dla Lubej też były by fajne, niemniej najbardziej to by mi zależało na kuflu/kubeczku, zwał jak zwał, byle bydle było duże, 0.5l minimum, a szczęśliwy będe jak będzie dobijać do litra
Oh yeah, na kubeczek też bym reflektował (na zdjęciach wygląda super ) no, i zależy jaki kufel - taki mały 0.33L, normalny 0.5L czy 1L taki z uchem - ale tutaj jestem mniej przekonany co do jego wyglądu
Trochę kiepska ta sonda, by się przydała taka w stylu 1 pozycja to 3 pkt, 2 pozycja to 2 pkt, a 3 pozycja to 1 pkt. Wtedy łatwiej było by stwierdzić co forumowicze potrzebują. Może ktoś napisze jakąś prostą na PHP? Nie musi być zbyt skomplikowana bo i tak chodzi tylko o sumowanie głosów ludzi z tego forum.
Z tego co czytam to najchętniej ludzie by wzięli kubek/duży kufel owinięty w podkoszulek lub bluzę dla bezpieczeństwa transportu
Jest ustawiona na tydzień. Nie ma co się śpieszyć, jeszcze większość [nikt?] nie dostała wysyłką naklejek. Co do postów na temat jakości, wzorów, etc. - wszystko jest do ustalania później, najpierw trzeba wybrać produkty, które będą najbardziej chodliwe. A więcej propozycji nie mogłem dać - ograniczenie w ustawieniach forum