Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[SOLVED]Migracja starych zapisów kjots
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
wertjacek
n00b
n00b


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 33

PostPosted: Thu Jun 28, 2012 1:47 pm    Post subject: [SOLVED]Migracja starych zapisów kjots Reply with quote

cześć

mam problem z kjots,nie wczytuje mi starych backupów z zapisami w tymże programie.Znalazlem sposób na to:

Code:
kjotsmigrator --interactive


ale i on nie działa.Program poprostu mi sie wczytuje bardzo długo,po czym otwiera sie pusty,a co gorsze okna są nieaktywne i nie moge stworzyć new page i new book.Mam zapisane w txt swoje zapiski więc bym to zrobił od nowa,ale jak przywrócić program do używalności?
Wydaje mi sie ze kjots,knotes i korganizer to świeta trójca i są ze sobą powiązane,ale i na tych plikach kombinowałem bez rezultatu.

Ps
reinstall,deinstalacja,usuniecie starych plików konfiguracyjnych nic nie daje.


Last edited by wertjacek on Fri Jun 29, 2012 4:13 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
wertjacek
n00b
n00b


Joined: 19 Jan 2007
Posts: 33

PostPosted: Fri Jun 29, 2012 4:12 pm    Post subject: Reply with quote

odpowiem sobie sam,trzeba wyinstalować kjots,akregator i korganizer,wywalić z domowego folder akonadi i kresources,po czym zainstalować kjots,akregator i korganizer i przeemergować akonadi-server.Zapisy kjots co prawda nie zaimportują sie ale przynajmniej okno bedzie aktywne i można zapełniać treścią.Z google wynika że to już problem znany od wczesniejszych wersji KDE i do tej pory nie poprawiony.

Ps

zachodzi możliwośc straty waszych pieknych wodotrysków na pulpicie,ale dla poprawnego dzialania kjots chyba warto :P
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum