Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[OT] Ktoś może potrzebuje trochę sprzętu BNC? (Wrocław)
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Mihashi
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 08 Apr 2005
Posts: 98
Location: Wroclaw, Poland

PostPosted: Mon Oct 17, 2005 1:57 pm    Post subject: [OT] Ktoś może potrzebuje trochę sprzętu BNC? (Wrocław) Reply with quote

Witam,

Wybaczcie off-topic, ale może komuś się przyda. Do odstąpienia mam zestaw części do sieci opartej na BNC (koncentryku, 10Mbps):

    jakieś 7 trójników,
    jakieś 4 terminatory,
    jakieś 5 końcówek zaciskanych (fabrycznie nowych),
    około jednej beczki (szybkozłączki BNC),
    najmniej 50 m kabla w różnych odcinkach (może 100 - nie mam siły tego mierzyć).


Elementy pochodzą ze zdemonowanej sieci, która działa na chwil kilka przed demontażem, wywołanym potrzebą upgrade'u do 100Mbps. Wszystkie więc oczywiscie musiały działałać (w wypadku koncentryka pad jednej części kładzie całą sieć). Ale oczywicie nie mogę ręczyć, że przy demontażu, w którymś z kabli np. nie strzelił drut. Niektóre kable są zarobione (z jednej strony, bo były wyciągane ze ścian). Sieć była domowa, więc kable leżały sobie w higienicznych warunkach (tj. nie w ziemi).

Komuś z Wrocławia oddam od ręki (Maślice, ew. okolice 1 Maja). Reszty Polski nie skreślam, ale będzie to wymagało uzgodnień. Proszę pamiętać, że całość trochę waży (ze wzgledu na kabel): wysokiej klasy waga łazienkowa marki IKEA (o której moja żona mówi, że kłamie), wskazuje ponad 4 kg.

Dalsze info:
e-mail: mikequ@wp.pl
jabber: mikequ@jabber.wp.pl
_________________
Mihashi
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum