Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[OT] Tegoroczna "nowa" matura...
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next  
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
totencham
Apprentice
Apprentice


Joined: 05 Dec 2004
Posts: 299
Location: Szczecin, Poland

PostPosted: Mon May 09, 2005 9:16 pm    Post subject: Reply with quote

Jaja były straszne: podstawowa rozwalona, z rozszerzoną gorzej, chociaż nie tragicznie.

Zdziwiłem się trochę: ta matura była trudniejsza od próbnej, której to 90% mojego województwa nie zdało. O so chozi jakby, tej?
_________________
http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Index
cd /usr/src/linux && egrep -ir "( fuck)|( shit)" *
Linux registered user #376896
Back to top
View user's profile Send private message
Budzix
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 19 Jan 2005
Posts: 86
Location: PL (Poznan)

PostPosted: Mon May 09, 2005 9:28 pm    Post subject: Reply with quote

... jak czytam wasze wypowiedzi to ciarki mnie przechodza ... wkoncu to mnie czeka 8O (jeszcze 2 lata ;P) a ja w klasie gdzie matma na poziomie podstawowym :| ... a rozszezona zdawac bede musial
Back to top
View user's profile Send private message
axquan
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 05 Nov 2003
Posts: 85

PostPosted: Mon May 09, 2005 9:32 pm    Post subject: Reply with quote

Budzix wrote:
... jak czytam wasze wypowiedzi to ciarki mnie przechodza ... wkoncu to mnie czeka 8O (jeszcze 2 lata ;P) a ja w klasie gdzie matma na poziomie podstawowym :| ... a rozszezona zdawac bede musial

nie taki diabeł straszny, ale lepiej zacznij się uczyć wcześniej niż 2 miesiące przed (chyba, że to tylko ja jestem takim głąbem :-D).

Ale faktycznie coś jest nie tak w tym ministerstwie, skoro ponad połowa osób nie zdała próbnej podstawowej (marne 30%) to po co jeszcze trudniejszą robić?? Aaa wiem, niż demograficzny, trzeba by było za dużo klas likdwidować :lol:
Back to top
View user's profile Send private message
zieloo
Veteran
Veteran


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 1337

PostPosted: Tue May 10, 2005 6:15 am    Post subject: Reply with quote

I o to chodziło. Jaki interes miałoby mieć w tym nasze kochane ministerstwo, żeby zdało, powiedzmy, 90% osób z matmy? Ich tam to nie interesuje - osoba nie lubiąca i nie ucząca sie matematyki, która musiała ja wybrać na egzamin powinna napisać wg nich na ~30% (3 zadania w 2 godziny) - z tego właśnie wynika taki poziom. Na rozszerzonym jest inna bajka, chociaż podobnie - zdający na tym poziomie powinni znać, umieć i uczyć się matematyki, a skoro ją wybierają na maturze to znaczy, że z tej dziedziny będą starać się na dostanie na studia - 'trudne' zadania jak najbardziej pożądane.
Back to top
View user's profile Send private message
axquan
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 05 Nov 2003
Posts: 85

PostPosted: Tue May 10, 2005 7:01 am    Post subject: Reply with quote

W sumie masz rację, tyle, że nie mieściło mi się w głowie jak można chcieć, żeby ktoś miał 30%, albo, żeby ktoś miał tylko takie aspiracje. Ale cóż, człowiek całe życie się uczy :-D
Back to top
View user's profile Send private message
OBenY
Guru
Guru


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 552
Location: Poland -> Wroclaw

PostPosted: Tue May 10, 2005 12:30 pm    Post subject: Reply with quote

Ja pierd... Takiej nerwowy nigdy w zyciu nie miałem - zaczalem robic ta cała podstawowa, zrobilem cos i jak zobaczylem, ze minela godzina, to mnie tak potwornie nerwy skrepowaly, ze myslec nic a nic nie moglem, rece mi sie trzesly, oddech mialem mega nierowny... Normalnie nie wiem co bedzie, tak spieprzylem to, ze plakac mi sie chce, normalnie fatalnie mi poszlo - podstawowa chyba na granicy zdania ... :( Rozszerzona poszla o niebo lepiej, co nie zmienia faktu, ze tez do niczego... mam nadzieje, ze bedzie kolo 60%. Normalnie tragedia...

Zechce mnie ktos na studiach z taka matma ??? Ku... Dlaczego ja jestem takim potwornym nerwusem... wrrr zawsze mi to w zyciu przeszkadzalo, ale nie sadzilem, ze mi tak da popalic w najwazniejszym momencie mego zycia, warunkujacym moja przyszlosc ... Cholera...

Modle sie teraz, ze fiza pojdzie dobrze, bo inaczej, to chyba stryczek i tyle, bo ...

Sorka za zale itp, ale troche stracilem wiare w cokolwiek, kurde jestem zalamany...
_________________
Linux registered user: #205241
KDE registered user: #1919
http://obeny.obeny.net
Back to top
View user's profile Send private message
zieloo
Veteran
Veteran


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 1337

PostPosted: Tue May 10, 2005 1:33 pm    Post subject: Reply with quote

Nie pękaj - fizyka będzie jeszcze gorsza niż próbna (nie wiem dokładnie co było bo nie pisałem, słyszałem tylko od innych). Z fizykami nikt nigdy sie nie liczył, tym bardziej MENiS:)

Tak... Jak by na to nie patrzeć matematyka i fizyka to są 'prawdziwe' przedmioty, nie jakieś tam bajanie o dupie maryny za przeproszeniem jak na języku polskim (respect dla humanistów) czy innej historii.

Booyakasha!;p
Back to top
View user's profile Send private message
mati_pl
n00b
n00b


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 33

PostPosted: Tue May 10, 2005 3:55 pm    Post subject: Reply with quote

axquan wrote:
nie taki diabeł straszny, ale lepiej zacznij się uczyć wcześniej niż 2 miesiące przed (chyba, że to tylko ja jestem takim głąbem :-D).

Dobre do nauki są lekcje polskiego, duża część mojej klasy na tychże lekcjach namiętnie trzaskała zadanka z matmy bądź biologii/chemii :wink: Ale to fakt, do przedmiotów co do których ma się pewność że będą dawały punkty przy zdawaniu na studia (jak już się wie na jakie chce się studia iść...) trzeba się solidnie przygotowywać duuużo wcześniej. Wymagający belfer też nie zaszkodzi :twisted:

Dowiedziałem się, że jednak jest we Wrocławiu kierunek, na którym matura z informatyki daje jakieś punkty. Bibliotekoznawstwo na UWr :wink:

OBenY: wyluzuj, nie znam osoby która byłaby zadowolona z tego co napisała, a piszący matematykę znajomi przyzdobili swoje gadu-gadowe statusy przeróżnymi kwiecistymi epitetami. Nie licząc szczęściarzy-olimpijczyków, raczej nikt się nie pochwali 100-punktowym wynikiem.

Co do fizyki, to słyszałem że podstawowa jest trudniejsza od rozszerzonej. Nie ma to jak polskie realia.

zieloo wrote:
Tak... Jak by na to nie patrzeć matematyka i fizyka to są 'prawdziwe' przedmioty, nie jakieś tam bajanie o dupie maryny za przeproszeniem jak na języku polskim (respect dla humanistów) czy innej historii.

Hehe, ścisłe nie znaczy 'prawdziwe' :wink:
Chyba zwłaszcza w informatyce się przydaje pewna doza kreatywności, a umiejętność elokwentnej wypowiedzi i operowania słowem pisanym w ciekawy sposób stanowi niezłe uzupełnienie wiedzy technicznej :wink:

No dobra, przełączam się na windowsa, trzeba się oswoić ze środowiskiem przed jutrzejszą maturą. Trzymajcie kciuki żeby mi już okna nie zostały :D:D:D
Back to top
View user's profile Send private message
OBenY
Guru
Guru


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 552
Location: Poland -> Wroclaw

PostPosted: Tue May 10, 2005 4:30 pm    Post subject: Reply with quote

Mati_pl, ale ja mam szanse niezdac podstawowej... czujesz ??

Powodzenia na maturce z Infy :)
_________________
Linux registered user: #205241
KDE registered user: #1919
http://obeny.obeny.net
Back to top
View user's profile Send private message
ai
Apprentice
Apprentice


Joined: 21 Mar 2004
Posts: 227
Location: Poland, Krk

PostPosted: Tue May 10, 2005 4:37 pm    Post subject: Reply with quote

ej to skoro wszystkim tak zle majza poszla to moze w przyszlym roku bedzie latwiejsza =]

Obeny: nie ma bata zebys nie zdal, przez ta godzine zes na pewno zrobil wystarczajaco duzo. W koncu trzeba miec tylko 16 punktow, tak naprawde to teraz jestes niepotrzebnie nerwowy :)
_________________
just nothing ;)
Back to top
View user's profile Send private message
civi
n00b
n00b


Joined: 07 May 2005
Posts: 16
Location: Poland

PostPosted: Tue May 10, 2005 7:05 pm    Post subject: Reply with quote

Nie martwcie sie:
a) nie tylko wam zle poszlo (ale matura, choc zdaje ją za rok dopiero była naprawdę prosta, więc nie wiem po co narzekać)
b) poszły dyrektywy z CKE żeby bardzo łaskawie oceniać
Teraz pozostaje tylko życzyć *sobie* żeby olimpiady za rok sprzyjały.
Back to top
View user's profile Send private message
totencham
Apprentice
Apprentice


Joined: 05 Dec 2004
Posts: 299
Location: Szczecin, Poland

PostPosted: Tue May 10, 2005 7:18 pm    Post subject: Reply with quote

civi wrote:
b) poszły dyrektywy z CKE żeby bardzo łaskawie oceniać

Nie rozumiem jak to się ma do matmy: albo zrobiłeś zadanie, albo nie (ewentualnie nie do końca, lub źle). Przy językach to ma sens, ale co do matmy i fizy to nie wiem na czym miałoby to polegać.

OBenY: Z tego co wiem, to wystarczy zrobić 3 zadanka żeby zdać. Chyba tyle zrobiłeś, nie?
_________________
http://gentoo-wiki.com/HOWTO_Index
cd /usr/src/linux && egrep -ir "( fuck)|( shit)" *
Linux registered user #376896
Back to top
View user's profile Send private message
zieloo
Veteran
Veteran


Joined: 28 Mar 2004
Posts: 1337

PostPosted: Tue May 10, 2005 8:50 pm    Post subject: Reply with quote

civi wrote:
Nie martwcie sie:
a) nie tylko wam zle poszlo (ale matura, choc zdaje ją za rok dopiero była naprawdę prosta, więc nie wiem po co narzekać)
b) poszły dyrektywy z CKE żeby bardzo łaskawie oceniać
Teraz pozostaje tylko życzyć *sobie* żeby olimpiady za rok sprzyjały.


Niektórzy nie mają już tego 'roku'.
Back to top
View user's profile Send private message
axquan
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 05 Nov 2003
Posts: 85

PostPosted: Tue May 10, 2005 8:53 pm    Post subject: Reply with quote

ale nie ma strachu, i tak nie zdam matury, bo *#!## adabas nie chce mi się uruchomić, szukałem rozwiązania przez 4 godziny i nic, nadal nie chce ustawić tego źródła danych, echhh ;-( Lepiej, żeby informatyk w szkole już to ustawił, bo jak nie... to będzie źle.
Back to top
View user's profile Send private message
civi
n00b
n00b


Joined: 07 May 2005
Posts: 16
Location: Poland

PostPosted: Wed May 11, 2005 1:57 pm    Post subject: Reply with quote

totencham wrote:
civi wrote:
b) poszły dyrektywy z CKE żeby bardzo łaskawie oceniać

Nie rozumiem jak to się ma do matmy: albo zrobiłeś zadanie, albo nie (ewentualnie nie do końca, lub źle). Przy językach to ma sens, ale co do matmy i fizy to nie wiem na czym miałoby to polegać.

OBenY: Z tego co wiem, to wystarczy zrobić 3 zadanka żeby zdać. Chyba tyle zrobiłeś, nie?

Do rozwiązania prowadzi kilka kroków a każdy oczywiście jest punktowany (co jest nieco głupie - np. zadanie "ogranicz figure taka i taka układem równań" i punkty za rysunek, o który nie proszą i który nie jest niezbędny).
Back to top
View user's profile Send private message
OBenY
Guru
Guru


Joined: 15 Feb 2004
Posts: 552
Location: Poland -> Wroclaw

PostPosted: Wed May 11, 2005 4:13 pm    Post subject: Reply with quote

Dajcie jakiegos hinta, gdzie mozna isc na wyzsza uczelnie ze z....a matura z matmy, bo ja juz po scianach chodze z nerwow... Zeby tak spieprzyc mature, eh plakac mi sie chce ...
_________________
Linux registered user: #205241
KDE registered user: #1919
http://obeny.obeny.net
Back to top
View user's profile Send private message
axquan
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 05 Nov 2003
Posts: 85

PostPosted: Wed May 11, 2005 4:35 pm    Post subject: Reply with quote

Oj nie widzę nowych postów, a jestem ciekaw jak wam poszło na maturce z infy. Bo ma dzisiaj super humorek :D a jego sponsorem jest właśnie ta matura oraz świadomość, że całkowicie i bezapelacyjnie ją..piiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii..hę? Chyba jakiś sygnał testowy, spróbuję jeszcze raz. Matura z infy była do krrrrrrrrrrrrrrrr... No i znowu nie wyszło :-) Nie, naprawdę brak mi słów, nie wiem kto to wymyślał, ale najwidoczniej stwierdził, że próbna była za prosta i jeszcze z zakresu do którego się uczyli, dlatego teraz dla odmiany podwyższyli poziom i tak jak miałem 71% z próbnej tak teraz modlę się, żeby w ogóle ją zdać!! I to nie jest czcze gadanie, taka jak robią to niektórzy, naprawdę mogę przez to nie zdać. Po prostu przerażające....Samo pierwsze zadanie na praktycznym robiłem 1h40min! I jeszcze zastanawiałem się, co ja zrobię kiedy na dyskietkę (1,4 MB), włożę coś oprócz pierwszego zadania (900 kB). Na szczęście to mnie ominęło, bo reszty nie zrobiłem.:cry: Life...
Back to top
View user's profile Send private message
madman
Apprentice
Apprentice


Joined: 11 Mar 2004
Posts: 161
Location: Lodz, Poland

PostPosted: Wed May 11, 2005 4:54 pm    Post subject: Reply with quote

Nie chce nikogo urazic, ale mam wrazenie ze z roku na rok matury sa coraz latwiejsze. Ja mature zdawalem w 2002 roku, w 30 min rozwiazalem z matmy 4 zadania z 5 (trzeba bylo wybrac 3 :)), reszte czasu zuzylem na przepisywanie "na gotowo", puszczanie sciag, podpowiadanie kumplom itp.

Po prostu trzeba sie dobrez przygotowac. Ja do matmy skonczylem sie uczyc w LUTYM, przed samym egzaminem przejrzalem sobie tylko zadania.

Mimo wszystko dobrze znac kryteria oceniania, ja mialem o tyle dobrze, ze nauczyciel wyjasnil nam doglebnie te zasady.
_________________
Kto jest twoim autorytetem moralnym i dlaczego jest nim JPII ?
Back to top
View user's profile Send private message
axquan
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 05 Nov 2003
Posts: 85

PostPosted: Wed May 11, 2005 5:48 pm    Post subject: Reply with quote

madman wrote:
Nie chce nikogo urazic, ale mam wrazenie ze z roku na rok matury sa coraz latwiejsze. Ja mature zdawalem w 2002 roku, w 30 min rozwiazalem z matmy 4 zadania z 5 (trzeba bylo wybrac 3 :)), reszte czasu zuzylem na przepisywanie "na gotowo", puszczanie sciag, podpowiadanie kumplom itp.

Pomyśl sobie jaki dobry jesteś :-D Ale widać, nie wszyscy tak mają. Co w sumie oczywiste :-)
Back to top
View user's profile Send private message
mati_pl
n00b
n00b


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 33

PostPosted: Wed May 11, 2005 8:38 pm    Post subject: Reply with quote

OBenY wrote:
Mati_pl, ale ja mam szanse niezdac podstawowej... czujesz ??

Ja za to mam całkiem-całkiem szanse na coś takiego, tyle że z polskiego. Ale okres nerwówki mam już dawno za sobą, za połykanie 2 opakowań nurofenu, rycyny czy innej botuliny się zabiorę dopiero jak zobaczę 24.06 to swoje 29.9% na tablicy wyników. Nie ma sensu martwić się na zapas.

totencham wrote:
civi wrote:
b) poszły dyrektywy z CKE żeby bardzo łaskawie oceniać

Nie rozumiem jak to się ma do matmy: albo zrobiłeś zadanie, albo nie (ewentualnie nie do końca, lub źle). Przy językach to ma sens, ale co do matmy i fizy to nie wiem na czym miałoby to polegać.

Surprise: przy językach też jest: albo o czymś napisałeś, albo nie. Takie są klucze. Matura z polskiego zrobiła się całkiem ścisła, bądź ściśnięta, jak kto woli.

No dobra, to teraz prosto z linii frontu: matura z infy była kijowa. Wszystko przez część praktyczną.
Ale po kolei; były 2 części. Teorytyczna: 40 pkt do zdobycia, 3 zadania, 1.5 godziny. Jak dla mnie nawet ciekawe zadanka, algorytmiki pełno (dzięki Bogu nie było obliczania złożoności). Jakieś zadanko związane z obliczaniem ln 2 przy pomocy nieskończonego wzoru, drugie z rozwojem organizmów- wyrazów, które rozrastają się zamieniając litery na parę innych liter (przy okazji: prawda, że całkowitych potęg 2-ki w przedziale (n, m] jest (log2 m - log2 n):?:), w 3-cim do różnych zadań (wysłanie zeznania podatkowego, zakupy w sieci) trzeba było przyporządkować (6 do wyboru) sposobów w jaki to się powinno zrobić (mail, formularz www, serwis www, chat, ...) oraz techniki jakie powinno się wykorzystać (4 były, szyfrowanie, kompersja, kompresja dla konkretnego typu danych, ...).

W części praktycznej były 3 #%$&%# zadania, 60 pkt do zdobycia, 2.5h (biorąc pod uwagę ile trzeba zrobić, to mało) czasu. Pomijając tworzenie głupich raportów z tego co się robi, jedno zadanie było typowo excelowe, jedno typowo programistyczne, jedno bazodanowe. Nie opiszę, bo na myśl o skoczkach narciarskich w sezonie '03 wzrasta we mnie chęć destrukcji.
A kolega, który wyszedł przed czasem z obu części, tylko klepał na klawiaturze i chyba nieco się śmiał pod nosem...

Swoją drogą, szkoda że na serwisach w stylu matury.onet.pl nie publikują zadań z infy.

madman wrote:
Nie chce nikogo urazic, ale mam wrazenie ze z roku na rok matury sa coraz latwiejsze. Ja mature zdawalem w 2002 roku, w 30 min rozwiazalem z matmy 4 zadania z 5 (trzeba bylo wybrac 3 :)), reszte czasu zuzylem na przepisywanie "na gotowo", puszczanie sciag, podpowiadanie kumplom itp.

Po prostu trzeba sie dobrez przygotowac. Ja do matmy skonczylem sie uczyc w LUTYM, przed samym egzaminem przejrzalem sobie tylko zadania.

Mimo wszystko dobrze znac kryteria oceniania, ja mialem o tyle dobrze, ze nauczyciel wyjasnil nam doglebnie te zasady.

W nowej maturze jest inaczej, chętnie bym napisał tą "trudniejszą" starą. Jest np. na rozszerzonej 9-10 zadań, i wszystkie musisz zrobić. Nie ma wyboru, a czasu jest tyle że trzeba od razu na czysto pisać.
Myślę że byłem dobrze przygotowany, wiele rzeczy wpajano nam ponad program (materiał skończyliśmy dawno i od paru miesięcy tylko zadania przerabialiśmy). Ale co z tego. Modlę się żeby wynik starczył na studia.

Jeden plus mojej sytuacji: wszystkie egzaminy już za mną. Teraz tylko czekać ... czekać ... i czekać ...
Shrek, daleko jeszcze :?: :twisted:
Back to top
View user's profile Send private message
mati_pl
n00b
n00b


Joined: 06 Jun 2004
Posts: 33

PostPosted: Thu May 12, 2005 10:07 am    Post subject: Reply with quote

axquan wrote:
Oj nie widzę nowych postów, a jestem ciekaw jak wam poszło na maturce z infy. (...) naprawdę mogę przez to nie zdać.

Nie można, bo to przeca przedmiot dodatkowy :D

Dla zainteresowanych: tu jest arkusz z części teorytycznej, a tu z praktycznej. No i dane do praktyki.
Back to top
View user's profile Send private message
rzezioo
Apprentice
Apprentice


Joined: 02 Nov 2004
Posts: 260
Location: Szczecin, Poland

PostPosted: Thu May 12, 2005 1:44 pm    Post subject: Reply with quote

a ja juz wszystko zdalem i mam wakacje :D nie wiem czy slyszeliscie ale na maturze z historii bylo zadanie ze byly zdjecia 3 tramwajow i trzeba bylo powiedziec z jakich to okresow.
_________________
USE="refrigerator" emerge beer
http://fun.from.hell.pl/2003-05-27/russian_linux.jpg
Back to top
View user's profile Send private message
sebas86
Guru
Guru


Joined: 01 May 2005
Posts: 568
Location: Szczecinek / Szczecin

PostPosted: Thu May 12, 2005 1:46 pm    Post subject: Reply with quote

Weźcie nawet nie wspominajcie o maturze z iformy... W życiu bym się nie spodziewał że tak mogę zje***. Pierwsze zadanie na drugim arkuszu - typowo excelowe? Tylko jak to zrobić w tym excelu, a tak szczerze to jako użytkownik Linuxa i wróg M$ rzuciłem się na StarOffica i... teraz żałuję. Miałem problem z importem danych... więc zrobiłem tylko projekt tabel a co do raportów to napisałem polecenie SQLa i wyjaśnienie dla tego co sprawdzać to będzie chociaż wątpię czy to coś pomoże :P. 1 zadania z 2 arkusza nie mam do teraz pojęcia jak wbić w arkusz, zrobiłem jedynie podliczenie dla tych trzech wartości, drugiego też nie za wiele, literówki, stres i błędy w styl segment falout... porażka - ale w domu zrobiłem i nawet wszystko mi wyszło, dane z pliku dane5-3.txt przeliczał mój program (na celeronie 400MHz) około 90minut! - 10tys liczb! Jak coś to wrzuciłem źródła na http://www.pz.icx.pl/forum/.

PS. Ja mam wyrzuty sumienia po tej maturze...
Back to top
View user's profile Send private message
civi
n00b
n00b


Joined: 07 May 2005
Posts: 16
Location: Poland

PostPosted: Fri May 13, 2005 5:10 pm    Post subject: Reply with quote

prog.cpp:
Code:
#include <cstdio>
using namespace std;

const int M=10001;
int t[M], n, s1[M], max, s2[M];

int main() {
        int tmp, max;
        while(scanf("%d",&tmp) != EOF) {
                t[1 + n++] = tmp;
                s1[n] = (n == 1 ? 0 : s1[n-1]) >? 0;
        }
        s2[n] = t[n] >? 0;
        max >?= s1[n] + s2[n];
        for(int i=n-1;i>=0;--i) {
                s2[i] = 0 >? (s2[i+1] + t[i]);
                max >?= s1[i] + s2[i];
        }
        printf("%d\n",max);
        return 0;
}

i teraz wyniki:
Code:
./a.out < DANE/dane5-3.txt  -> 1342
./a.out < DANE/dane5-2.txt  -> 139
./a.out < DANE/dane5-1.txt  -> 106

Czas niezmierzalny. Dobre wyniki chociaz ?
Back to top
View user's profile Send private message
sebas86
Guru
Guru


Joined: 01 May 2005
Posts: 568
Location: Szczecinek / Szczecin

PostPosted: Fri May 13, 2005 5:24 pm    Post subject: Reply with quote

civi wrote:

Code:
./a.out < DANE/dane5-3.txt  -> 1342
./a.out < DANE/dane5-2.txt  -> 139
./a.out < DANE/dane5-1.txt  -> 106

Czas niezmierzalny. Dobre wyniki chociaz ?

Mi wyszły takie same, ale ja użyłem mniej sprytnego algorytmu i zamęczałem kompa obliczeniami wszystkich możliwych podciągów :) teraz wiem, że da się szybciej. Arkusz teraz też zrobiłem normalnie grrrr
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Page 4 of 5

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum