Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
apache + tomcat + ssl
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Mon Mar 15, 2004 2:37 am    Post subject: apache + tomcat + ssl Reply with quote

Witam!

Jak w temacie.... Udalo mi sie postawic tomcat'a (5.0.18 ) z apache'm (2.0.48 ) wykorzystujac mod_jk2. Wszystko dziala ladnie. Teraz jednak potrzebuje to sprzegnac jeszcze po ssl'u.

Nie moglem znalezc zadnej dokumentacji na necie, ktora by mi temat przyblizyla, wiec probowalem 'na czuja' (oczywiscie skutek mizerny ;-) ). Jesli ktos wie jak to zrobic labo wie gdzie mam szukac dokumentacji -- plz! Ja juz nie daje rady :(

PS. Do skonfigurowania uzylem z grubsza tego opisu : https://forums.gentoo.org/viewtopic.php?t=95184&highlight=apache+conf z ew. zmianami dla nowszej wersji tomcat'a.
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Wed Mar 17, 2004 12:54 am    Post subject: Reply with quote

Po ciezkich bojach sam moge sobie odpowiedziec.

Z nieznanych dla mnie powodow dane importowane z /etc/apache2/conf/modules.d/mod_jk.conf z sekcji VirtualHost nie moga przejsc po ssl'u.
Po wyrzuceniu importowanego katalogu z powyzszego pliku i przerzuceniu danych do /etc/apache2/conf/workers2.properties polaczenie po ssl'u ze stronami moze sie odbywac w obu trybach (szyfrowanym i nie).

Jest to rozwiazanie, ale chcialbym jeszcze wiedziec - czemu tak jest??? Na stronie http://jakarta.apache.org/tomcat/tomcat-4.1-doc/jk2/ nie widze odpowiedzi.

Zycze wszystkim milej nocki!
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum