Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
Problem z net-print/hplip-plugin-3.20.5::desktop-kit
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
NoRobot
n00b
n00b


Joined: 08 Jun 2020
Posts: 2

PostPosted: Wed Jun 10, 2020 3:23 pm    Post subject: Problem z net-print/hplip-plugin-3.20.5::desktop-kit Reply with quote

Jestem tutaj nowy. Dotychczas przez wiele lat używałem Archa. Obecnie zainteresowałem się Funtoo. Po aktualizacji pojawił mi się komunikat:
Code:
existing preserved libs:
>>> package: dev-libs/libusb-compat-0.1.5-r3
 *  - /lib64/libusb-0.1.so.4
 *  - /lib64/libusb-0.1.so.4.4.4
 *      used by /usr/share/hplip/scan/plugins/bb_orblite.so (net-print/hplip-plugin-3.20.5)
Use emerge @preserved-rebuild to rebuild packages using these libraries

Pomimo tego, że wykonuję tę czynność, komunikat pojawia się za każdym razem. Co z tym zrobić?
________________________________________________________________________________________________

No cóż, dziękuję za wsparcie: 268 wyświetleń 0 odpowiedzi. Na Forum Archa nie ma takich ekspertów jak tutaj - tam każdy problem jest rozwiązywany w ciągu kilku godzin. Zdobyłem nowe doświadczenie i za to jestem Wam wdzięczny.
Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i... znikam stąd.
Back to top
View user's profile Send private message
makalega
n00b
n00b


Joined: 12 Aug 2011
Posts: 8
Location: /dev/dvb/adapter

PostPosted: Mon Aug 10, 2020 1:21 am    Post subject: Reply with quote

Tutaj nikt się nie udziela, bo wszyscy się przenieśli na angielskie forum, na polskiej części tego forum pojawia się jeden wątek raz na kilka miesięcy, z tego powodu mało kto tutaj zagląda. Pamiętaj że Gentoo, i Funtoo, to nie jest w stu procentach do końca to samo. Zmiany wprowadzane przez developerów Gentoo w Funtoo często pojawiają się z opóźnieniem, o Funtoo lepiej pytać tutaj https://forums.funtoo.org/ lub na discordzie na kanale https://discord.com/invite/BNUSpUU ale jedno ci powiem, bez angielskiego daleko nie zajedziesz. :wink:
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum