Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[SOLVED][OT][BASH] Prosba o pomoc
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
mrmipo
n00b
n00b


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 19

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 9:16 pm    Post subject: [SOLVED][OT][BASH] Prosba o pomoc Reply with quote

Witam

Wiem że to nie jest zwiazane z gentoo ale sadze ze napewno ktos bedzie wiedzial jak mi pomoc:) Na laborce dostalem polecenie napisania skrypty "psychotest" w bash'u. Od paru dni probuje cos zrobic ale nic mi nie wychodzi a google cos nie moze mi pomoc :/ Sprawa wyglada tak: Mam miec zbior pytan (powiedzmy 100) wraz z odpowiedziami (powiedzmy po 3 odpowiedzi i kazda odpowiedz jest punktowana) skrypt ma wylosowac kilka pytan (powiedzmy 10) i wyswietlic je po kolei, pytania nie moga sie powtarzac. Na koniec ma wyswietlic informacje o uzyskanym wyniku i zapisac wynik do odpowiedniego pliku. I tu moja prosba czy ktos pisal juz cos podobnego i moglby mi udostepnic swoja prace lub wskazac odpowiednie miejsce gdzie moglbym sobie poczytac na ten temat, przeczytalem arykuly na gentoo.org na temat basha jak i informacje zawarte na tej stronie: http://www.tldp.org/LDP/abs/html/ lecz niestety dalej nie moge sobie z tym poradzic.

Prosze o pomoc....


Last edited by mrmipo on Tue Dec 06, 2005 1:42 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
milu
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 03 May 2004
Posts: 1122
Location: Poland, Konstancin-Jeziorna

PostPosted: Sun Dec 04, 2005 10:06 pm    Post subject: Reply with quote

..::Update Milu:
Warunkowo odblokowany.
_________________
Pozdrawiam,
Milu
------------------------------------
Registered Linux User: #246079

Zanim zadasz pytanie przeczytaj to dokładnie!!
Back to top
View user's profile Send private message
mrmipo
n00b
n00b


Joined: 29 Aug 2005
Posts: 19

PostPosted: Tue Dec 06, 2005 1:41 pm    Post subject: Reply with quote

Hej

Powiem tyle ze juz sobie poradzilem :) a jak ktos chcialby sie nauczyc pisac skrypty to polecam ta: http://cyberciti.biz/?frm=oldpage strone!! Dzieki niej mozna sie w prosty sposob wszystkiego nauczyc:) Ewentualnie jak ktosby potrzebowal podobny skrypcik do tego co opisalem moze sie do mnie zglosic pomoge :)

Pozdrawiam
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum