Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[HU] vicces grub
View unanswered posts
View posts from last 24 hours

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages
View previous topic :: View next topic  
Author Message
darton
n00b
n00b


Joined: 14 Oct 2005
Posts: 2
Location: Hungary,Budapest

PostPosted: Fri Oct 14, 2005 10:34 pm    Post subject: [HU] vicces grub Reply with quote

Hello!
Lenne egy problémám! Nemrég telepitettem egy gentoo-t telepitési utmutato alapján mert még eléggé kezdö vagyok a témában. És a grubbal problémák vannak. Hallottatok már olyanrol h müködik a grub de nem lehet semmit látni belöle??? Miután kiirja h betölti a grub-ot fekete képernyõ bal felsö sarokban villogo kurzorral! és az benne a poén h müködik vagyis ha entert ütök bejön a gentoo illetve ha lefele nyil és enter akkor meg betöltödik a winxp. Na ez miért van és h lehetne orvosolni a problémát??? Válaszotokat elöre is kösz!
Back to top
View user's profile Send private message
krapansky
n00b
n00b


Joined: 15 Mar 2005
Posts: 31
Location: Budapest, Hungary

PostPosted: Sat Oct 15, 2005 2:39 pm    Post subject: Re: [HU] vicces grub Reply with quote

darton wrote:
Hello!
Lenne egy problémám! Nemrég telepitettem egy gentoo-t telepitési utmutato alapján mert még eléggé kezdö vagyok a témában. És a grubbal problémák vannak. Hallottatok már olyanrol h müködik a grub de nem lehet semmit látni belöle??? Miután kiirja h betölti a grub-ot fekete képernyõ bal felsö sarokban villogo kurzorral! és az benne a poén h müködik vagyis ha entert ütök bejön a gentoo illetve ha lefele nyil és enter akkor meg betöltödik a winxp. Na ez miért van és h lehetne orvosolni a problémát??? Válaszotokat elöre is kösz!


Nezd meg a splashimage= sort, ilyen nekem is volt, es az volt a hiba, hogy rossz parametereket allitottam be
Back to top
View user's profile Send private message
darton
n00b
n00b


Joined: 14 Oct 2005
Posts: 2
Location: Hungary,Budapest

PostPosted: Sat Oct 15, 2005 5:26 pm    Post subject: Reply with quote

köszike:)))
sikerült megoldani tényleg a splashimage volt a ludas....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum