Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
české forum
View unanswered posts
View posts from last 24 hours

Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next  
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Ku8aZ
n00b
n00b


Joined: 14 Sep 2004
Posts: 19
Location: Olomouc district, Czech republic

PostPosted: Tue Sep 14, 2004 9:28 pm    Post subject: Reply with quote

Viky wrote:

1. Pri pouziti Gnome 2.4.x mi v XMMS a mplayeru (v nastaveni i u titulku)mi zlobi ceske fonty. Kdyz vsak pouzivam fluxbox, jsou v poradku. Jak to nastavim?


To mi dela taky, Pry staci stahnout a v XMMS nastavit nejake dobre fonty, ale protoze pouziva GTK+-1.2.x, neni to zadna sranda :( Neresim to, diakritiku v pisnickach (nazvy i tagy) uz davno nepouzivam a proklinam lidi, co jo :-D

Quote:

2. Kdyz si zkompiluji Sawfish (emerge sawfish), neobjevi se mi jeho volba v GDM.


Zkusil jsi pridat spousteci session soubor do /etc/X11/Sessions?? Melo by to pomoct. Nebo alespon odkomentovat v gdm.conf nastaveni k cestam, kde hledat ruzne Sessions.

Quote:

4. Opet Gnome, v nabidce Start here, polozka System settings je prazdna, drive v ni byly ruzne nastroje, vubec nevim kam se podely.


Ja ji mel prazdnou od zacatku :( Myslim, ze se tam neco objevilo po nainstalovani control-tools (nebo tak nejak, je to masked).

Quote:

5. Jak mohu efektnivne editovat cesty k programum v Gnome start nabidce (takhle se to nejmenuje, ale me jiny vyraz nenapadnul :) )


Jeden z duvodu, proc jsem z Gnome presel na KDE (predtim byl prechod opacny :)) Tohle je proste reseno uplne stupidne, nepamatuje se nastaveni, musi se vsechno vytvaret rucne, neni zadny automatizovany nastroj, ktery zjistuje nove programy a nabizi je do hlavni nabidky a navic, aby se aktualizovala, muzel jsem restartovat Gnome :(

Quote:

6. Kdyz si stahnu openoffice-bin, mam je v AJ a jeste nefunguji odkazy v Gnome nabidce. Mam Duron 700, takze kompilace temer nepripada v uvahu.


Pochybuju, ze nejaky typek v U.S.A., ktery tenhle balik kompiloval, ho bude kompilovat s podporou cestiny :) Jedine zkompilovat na jinem stroji a pak to emergnout jako binary. Odkazy v Gnome nabidce pravdepodobne nefunguji proto, ze se OOo instaluje do /opt a musi se ta cesta pridat do PATH (instalator provadi automaticky, navic dela i linky)

Quote:

Poznamka na zaver: Nevite nekdo, jaky je rozdil mezi klasickymi OpenOffice a tou upravenou verzi od Ximainu.


Nevim, ale docela by me to zajimalo, premyslim o jeho kompilaci, tak at na tom neprodelam :)
_________________
Radek Kubicek
student of Information Technology Fac. VUT Brno, Czech republic
e-mail: r.kubaz <AT> centrum <DOT> cz
Jabber1: kubaz@jabber.org
Jabber2: kubaz@jabber.cz
ICQ: 159481295
cell phone: +420777342655

Running on NB Premio 6010N
Back to top
View user's profile Send private message
killer
n00b
n00b


Joined: 12 Dec 2003
Posts: 47
Location: Kladno

PostPosted: Sun Oct 31, 2004 6:34 pm    Post subject: POMOC !!! Pocesteni GNOME Reply with quote

Preji dobry den,

Jsem novacek, a rad bych docilil pokud mozno kompletni pocesteni meho Gentoo stroje. Precetl jsem si ceske forum, snazil jsem se podle nej postupovat, ale bohuzel jsem nedocili kyzeneho efektu. Omlouvam se vsem, kteri preferuji anglictinu, nemam nic proti tomu. Moje otazky zni:

Jak docilim ceskych polozek v menu a pocesteni toho co je v gnome pocestene ?

Je treba kompilovat cele GNOME znovu abych mohl pouzivat ceske prostredi ?
Nebo staci jen nastavit neco v promennych systemu a GNOME se spusti v cestine ?

Postupoval jsem nasledujicim zpusobem:

Vytvoril jsem si soubor etc/env.d/02locales. Obsah:

LANGUAGE="cz"
LC_ALL="cs_CZ"
LINGUAS="cs"
LANG="cs_CZ"

Pridal jsem do /etc/make.conf nasledujici polozky:

USE="nls"
LINGUAS="cs"

cely soubor vypada takto:

CFLAGS="-O3 -mcpu=pentium4 -pipe -fomit-frame-pointer"
CHOST="i686-pc-linux-gnu"
CXXFLAGS="${CFLAGS}"
MAKEOPTS="-j2"
USE="-kde -arts alsa X acpi avi cdr cups dga directfb divx4linux nls dvd exif fbcon foomaticdb ftp gnome gphoto2 imap msn pcmcia pda samba usb wavelan xine xmms xosd xvid"
LINGUAS="cs"
VIDEO_CARDS="i810"
ALSA_CARDS="snd-intel8x0

Jako posledni radku do /etc/profile jsem pridal:

export LC_CTYPE="cs_CZ"

Nasledne jsem provedl:

env-update
source /etc/profile
emerge sync
emerge --emptytree world

nicmene ani po prekompilovani celeho systemu nevidim mimo ceskych znaku v konzoli, datumu a casu v gnome cesky absolutne nic, stale vidim Applications, Actions.. a pod.

Jedine co mne napada pro pomoc s resenim tohoto problemu:

# emerge --info

Portage 2.0.51-r2 (default-x86-2004.2, gcc-3.3.4, glibc-2.3.4.20040808-r1, 2.6.9-gentoo-r1 i686)
=================================================================
System uname: 2.6.9-gentoo-r1 i686 Intel(R) Pentium(R) M processor 1.40GHz
Gentoo Base System version 1.4.16
Autoconf: sys-devel/autoconf-2.59-r5
Automake: sys-devel/automake-1.8.5-r1
Binutils: sys-devel/binutils-2.14.90.0.8-r1
Headers: sys-kernel/linux-headers-2.4.21-r1
Libtools: sys-devel/libtool-1.5.2-r5
ACCEPT_KEYWORDS="x86"
AUTOCLEAN="yes"
CFLAGS="-O3 -mcpu=pentium4 -pipe -fomit-frame-pointer"
CHOST="i686-pc-linux-gnu"
COMPILER=""
CONFIG_PROTECT="/etc /usr/X11R6/lib/X11/xkb /usr/kde/2/share/config /usr/kde/3/share/config /usr/lib/mozilla/defaults/pref /usr/share/config /var/qmail/control"
CONFIG_PROTECT_MASK="/etc/gconf /etc/terminfo /etc/env.d"
CXXFLAGS="-O3 -mcpu=pentium4 -pipe -fomit-frame-pointer"
DISTDIR="/usr/portage/distfiles"
FEATURES="autoaddcvs ccache distlocks sandbox"
GENTOO_MIRRORS="http://gentoo.osuosl.org http://distro.ibiblio.org/pub/Linux/distributions/gentoo"
MAKEOPTS="-j2"
PKGDIR="/usr/portage/packages"
PORTAGE_TMPDIR="/var/tmp"
PORTDIR="/usr/portage"
PORTDIR_OVERLAY=""
SYNC="rsync://rsync.gentoo.org/gentoo-portage"
USE="X acpi alsa apm avi berkdb bitmap-fonts cdr crypt cups dga directfb divx4linux dvd encode esd exif f77 fbcon foomaticdb ftp gdbm gif gnome gphoto2 gpm gtk gtk2 imap imlib jpeg libg++ libwww mad mikmod motif mozilla mpeg msn ncurses nls oggvorbis opengl oss pam pcmcia pda pdflib perl png python qt quicktime readline samba sdl slang spell ssl svga tcpd truetype usb wavelan x86 xine xml2 xmms xosd xv xvid zlib video_cards_i810 linguas_cs"

#locale
LANG=cs_CZ
LC_CTYPE="cs_CZ"
LC_NUMERIC="cs_CZ"
LC_TIME="cs_CZ"
LC_COLLATE="cs_CZ"
LC_MONETARY="cs_CZ"
LC_MESSAGES="cs_CZ"
LC_PAPER="cs_CZ"
LC_NAME="cs_CZ"
LC_ADDRESS="cs_CZ"
LC_TELEPHONE="cs_CZ"
LC_MEASUREMENT="cs_CZ"
LC_IDENTIFICATION="cs_CZ"
LC_ALL=cs_CZ

Diky predem za jakoukoliv pomoc !!!
Back to top
View user's profile Send private message
Mikos
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 91
Location: Prague, Czech Republic

PostPosted: Sun Nov 07, 2004 9:50 pm    Post subject: Reply with quote

killer: No nevim jak je to v GNome, ale me vzdycky s kazdou aplikaci/wm/desktopem fungovalo kdyz sem mel v /etc/profile (pripadne v nejakem souboru v /etc/env.d) radky:
Code:
export LC_CTYPE="cs_CZ.ISO-8859-2"
export LANG="cs_CZ.ISO-8859-2"


LC_ALL bych nenastavoval, nekde sem slysel ze to muze zpusobovat nejake problemy - LANG a LC_CTYPE je plne dostacujici. Nicmene jako chybu proc ti to nefunguje bych videl, ze tam nemas stanovenou znakovou sadu.

Jako locale muzes nastavit bud cs_CZ nebo cs_CZ.utf8 (alespon soudim dle vypisu locale -a) a jako znakovou sadu ISO-8859-2 nebo UTF-8 (pripadne i CP1250, ale to by bylo do nebe volajici rouhani a asi i problem s dostupnymi fonty v konzoli ;-)). Jak to ma spravne vypadat pokud bys chtel pouzivat unicode (tedy UTF-8) si jistej nejsem (jestli cs_CZ.utf8, cs_CZ.UTF-8 nebo cs_CZ.utf8.UTF-8), ale s ISO-8859-2 mi to funguje nadherne tak jak sem psal ;-)
_________________
o Athlon-XP 2600+ (512kB cache), 512MB DDR400 RAM, GeForce FX-5600 128MB
o using Arch Linux now, but still love Gentoo ;-)
Back to top
View user's profile Send private message
Mikos
Tux's lil' helper
Tux's lil' helper


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 91
Location: Prague, Czech Republic

PostPosted: Sun Nov 07, 2004 9:58 pm    Post subject: Reply with quote

Ku8aZ: Ximiani verze OpenOffice obsahuje spoustu vylepseni... nicmene jedine na ktere si ted vzpomenu je integrace s GNome nebo KDE (v pripade pouziti USE="kde" to nainstaluje openoffice opatchovanou tak ze ma krasne KDEckovske (Qt) graficke rozhrani, ne to hnusny GUI ktery openoffice maji normalne... jak je to v pripade USE="gnome" si jisty nejsem, GNome nepouzivam, ale vsadil bych se ze to bude obdobne - tedy pekne GTK2 rozhrani misto toho OO humusu)
_________________
o Athlon-XP 2600+ (512kB cache), 512MB DDR400 RAM, GeForce FX-5600 128MB
o using Arch Linux now, but still love Gentoo ;-)
Back to top
View user's profile Send private message
Athosino
n00b
n00b


Joined: 28 Sep 2004
Posts: 10

PostPosted: Thu Nov 11, 2004 6:19 pm    Post subject: Reply with quote

www.gentoo.czweb.org/forum
Back to top
View user's profile Send private message
killer
n00b
n00b


Joined: 12 Dec 2003
Posts: 47
Location: Kladno

PostPosted: Wed Nov 17, 2004 10:59 pm    Post subject: Diky ! Reply with quote

Ahoj vsichni !

Diky za radu !!! :D Zkusim to zitra. Asi to LC_ALL vadit bude, nebot mi nejde cesky emergnout openoffice ani Firefox cesky.. zkouseno:

Code:
 export LANGUAGE="CZECH" emerge openoffice


take
Code:
 export LANGUAGE="42" emerge openoffice


nepomaha... s Firebirdem uz jsem ani neexperimentoval...

Mimochodem ten minuly problem byl nastaveni locales. Melo to byt
Code:
 LANGUAGE="cs"


pricemz ja mel nastaveno "cz" ... snadno se to prekoukne...

Diky !
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Sat Dec 04, 2004 6:23 pm    Post subject: Reply with quote

Athosino wrote:
www.gentoo.czweb.org/forum

myslim, ze dokud na nich bude napsano "Gentoo je Linuxová distribúcia s mnoho možnosťami, avšak s jednou veľkou nevýhodou - nemá inštalačný program.", je to k nicemu...
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Neutron
n00b
n00b


Joined: 02 Apr 2005
Posts: 11
Location: Czech republic

PostPosted: Sat Apr 02, 2005 3:17 pm    Post subject: Linux zacatecnik Reply with quote

Caues lidi,
hlasim se do "klubu" :lol: Mam par dotazu... Mam ntb Umax VisionBook 835CX (Centrino) a at delam co delam, nemuzu rozchodit modem (pres KPPP)... Pak bych rad radu, kde sezenu nejake info o tom, jak rozchodit wifi (integrovana, samo:). Jediny a dost velky problem co mam s gentoo je ten, ze vetrak vetra i kdyz evidentne nemusi (resp. pod WXP se vetrak nespusti nekdy ani po hodine prace, pod Linuxem svisti skorem porad:? Ale uz sem se smiril s tim, ze se s tim budu muset smirit:x
Diky. Zatim cus
_________________
Mr Neutron: "Mrs S, I can eat enormous quantities of ice cream without being sick."
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Sat Apr 02, 2005 3:38 pm    Post subject: Re: Linux zacatecnik Reply with quote

Mr.Neutron wrote:
Caues lidi,
hlasim se do "klubu" :lol: Mam par dotazu... Mam ntb Umax VisionBook 835CX (Centrino) a at delam co delam, nemuzu rozchodit modem (pres KPPP)

vis o nekom, kdo ho rozchodil? zkus treba linux-laptop.org...

Quote:
... Pak bych rad radu, kde sezenu nejake info o tom, jak rozchodit wifi (integrovana, samo:).

balicky ipw2100, resp. ipw2200, podle toho, jestli to je ieee 802.11b nebo g.

Quote:
Jediny a dost velky problem co mam s gentoo je ten, ze vetrak vetra i kdyz evidentne nemusi (resp. pod WXP se vetrak nespusti nekdy ani po hodine prace, pod Linuxem svisti skorem porad:? Ale uz sem se smiril s tim, ze se s tim budu muset smirit:x

problemy s ACPI?
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Neutron
n00b
n00b


Joined: 02 Apr 2005
Posts: 11
Location: Czech republic

PostPosted: Sun Apr 03, 2005 5:17 pm    Post subject: Centrino Reply with quote

Prave ze bohuzel vim o nekom kdo to nerozchodil... O tom KPPP sem precetl snad vsechno co se na webu da najit a ne a ne to rozchodit...:( ted snad budu mit trochu vic casu, ale sem z toho uz trochu na nervy, vzhledem k tomu, ze doma mam stale jeste (snad uz ne dlouho) modem.. Kdyz mam B i G, mam si nahodit oba? S tim chladicem je to jako kdyby neumel "mezihodnotu" chlazeni. Bud full vykon, nebo nic.. (taky vim o nekom, kdo je na tom stejne)
_________________
Mr Neutron: "Mrs S, I can eat enormous quantities of ice cream without being sick."
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Sun Apr 03, 2005 5:33 pm    Post subject: Re: Centrino Reply with quote

Mr.Neutron wrote:
Kdyz mam B i G, mam si nahodit oba?

ne, jenom ipw2200
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
Mr.Neutron
n00b
n00b


Joined: 02 Apr 2005
Posts: 11
Location: Czech republic

PostPosted: Mon Apr 04, 2005 1:42 am    Post subject: Dikes Reply with quote

Caues. Diky za rady.. Vidim, ze to tu preci jen neni tak mrtvy, jak by se mohlo na prvni pohled zdat... Zatim diky.. Pocitam, ze se jeste ozvu...8O
_________________
Mr Neutron: "Mrs S, I can eat enormous quantities of ice cream without being sick."
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Wed Apr 06, 2005 3:47 pm    Post subject: CS dokumentace Reply with quote

Teda tady jsem o tom asi jeste nespamoval :-).

Delame cesky preklad Handbooku, viz Bugzilla, konverze do HTML, hezkej uvod, prehled toho co je.

Pokud byste se nekdo chtel pripojit, smele do toho, ale prosim nejdruv mi reknete, co chcete delat.
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
petrjanda
Veteran
Veteran


Joined: 05 Sep 2003
Posts: 1557
Location: Brno, Czech Republic

PostPosted: Thu Apr 07, 2005 1:24 am    Post subject: Re: CS dokumentace Reply with quote

jkt wrote:
Teda tady jsem o tom asi jeste nespamoval :-).

Delame cesky preklad Handbooku, viz Bugzilla, konverze do HTML, hezkej uvod, prehled toho co je.

Pokud byste se nekdo chtel pripojit, smele do toho, ale prosim nejdruv mi reknete, co chcete delat.

Zda se mi ze ty preklady ktere tam mas, tak jsou prilis "sekane", asi tim ze jsou slovo-za-slovem z anglictiny. Pomohl bych, ale uz jsem za ty leta zapomenel vetsinu cesky gramatiky, a jediny co si nejak pamatuju je hantec :roll:
_________________
There is, a not-born, a not-become, a not-made, a not-compounded. If that unborn, not-become, not-made, not-compounded were not, there would be no escape from this here that is born, become, made and compounded. - Gautama Siddharta
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Thu Apr 07, 2005 12:57 pm    Post subject: Re: CS dokumentace Reply with quote

petrjanda wrote:
Zda se mi ze ty preklady ktere tam mas, tak jsou prilis "sekane", asi tim ze jsou slovo-za-slovem z anglictiny. Pomohl bych, ale uz jsem za ty leta zapomenel vetsinu cesky gramatiky, a jediny co si nejak pamatuju je hantec :roll:

Jo, to je pravda, snazim se to pomalu zkulturnovat. Neni to jednoduchy, protoze mam fixni ideu, ze preklad ma co nejvic odpovidat...
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Thu Apr 14, 2005 8:38 pm    Post subject: Reply with quote

Mozna by vas mohlo zajimat, ze uz muzete nainstalovat Gentoo na x86 s pouzitim site i bez znalosti anglictiny ;-)
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
majork
n00b
n00b


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 5
Location: Ružomberok/Slovakia

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 5:37 pm    Post subject: Reply with quote

chcel by som sa vas popytat na vas nazor.No som zaciatocnik v oblasti Linuxu,a rad by som si dal nejaku distribuciu,mna najviac osobne zaujal Gentoo,a chcem vediet ze ci by som bol schopny ho nainstalovat a prejst tymi zaciatkami v Gentoo.
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 5:53 pm    Post subject: Reply with quote

majork wrote:
chcel by som sa vas popytat na vas nazor.No som zaciatocnik v oblasti Linuxu,a rad by som si dal nejaku distribuciu,mna najviac osobne zaujal Gentoo,a chcem vediet ze ci by som bol schopny ho nainstalovat a prejst tymi zaciatkami v Gentoo.

Uz jsi nekdy s linuxem/unixem delal? Pokud ne, vrele doporucuju nejakou knizku, ktera ti vysvetli uplny zaklady typu prace se shellem, system souboru,...
Pokud se ptas jenom na to, jestli ho podle handbooku zvladnes nainstalovat, tak velmi pravdepodobne ano.
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
majork
n00b
n00b


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 5
Location: Ružomberok/Slovakia

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 7:52 pm    Post subject: Reply with quote

no mal som predtym Mandrake 10.0,vela som v nom nerobil ale aj napriek tomu mozem povedat ze linux nie je pre mna uplna novinka
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Sun Apr 17, 2005 8:30 pm    Post subject: Reply with quote

majork wrote:
no mal som predtym Mandrake 10.0,vela som v nom nerobil ale aj napriek tomu mozem povedat ze linux nie je pre mna uplna novinka

pokud neomdlis z toho, ze to to napise "cdimage ~ #" a umis veci typu namountovat disk, tak to snad zvladnes.
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
majork
n00b
n00b


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 5
Location: Ružomberok/Slovakia

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 5:18 am    Post subject: Reply with quote

2jkt
sice zatial moc neviem o com hovoris ale este predtym ako by som to vyskusal si chcem precitat nejake prirucky o gentoo a pod. ak viete o nejakych dobrych veciach co by sa oplatilo precitat tak dajte vediet
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 9:06 am    Post subject: Reply with quote

majork wrote:
sice zatial moc neviem o com hovoris

rikam, ze pokud nebudes mit strach z toho, ze Install CD ti nespusti klikatko, ale jenom shell,...

Quote:
ale este predtym ako by som to vyskusal si chcem precitat nejake prirucky o gentoo a pod. ak viete o nejakych dobrych veciach co by sa oplatilo precitat tak dajte vediet

Gentoo Handbook v jazyce ceskem 8)
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
majork
n00b
n00b


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 5
Location: Ružomberok/Slovakia

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 6:31 pm    Post subject: Reply with quote

a nevie este niekto nahodou nejaky mirror na DVD iso?
Back to top
View user's profile Send private message
jkt
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 1250
Location: Prague, Czech republic, EU

PostPosted: Mon Apr 18, 2005 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

majork wrote:
a nevie este niekto nahodou nejaky mirror na DVD iso?

prej na bittorentu...
_________________
cd /local/pub && more beer > /dev/mouth

Česká dokumentace
Back to top
View user's profile Send private message
majork
n00b
n00b


Joined: 17 Apr 2005
Posts: 5
Location: Ružomberok/Slovakia

PostPosted: Tue Apr 19, 2005 7:30 pm    Post subject: Reply with quote

a nejake ftp by sa nenaslo? lebo z torentu mi to stahuje dost pomaly,ak niekto vie tak nech da vediet
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
Page 4 of 7

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum