Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
( organizacja ) APEL - przeczytaj uważnie - dyskusja
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next  
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Mon Apr 26, 2004 10:24 pm    Post subject: ( organizacja ) APEL - przeczytaj uważnie - dyskusja Reply with quote

Witam.

Mam apel do wszystkich umieszczających tutaj swoje posty. Chciałbym, aby zarówno zrozumienie problemu jak i odpowiedź przychodziły jak najłatwiej. Tymczasem okazuje się, iż wielokrotnie trzeba na siłę wyciągać od Was informacje. Oto moje postulaty (tak 1-majowo):

1) Jasny i wiele mówiący temat. Przykład dobry: "/dev/hda nie ma DMA". Przykład zły: "Problem"
2) Jeśli macie problemy np. z Xami, to jest szansa na wydobycie logów. Wobec czego, umieszczajcie logi tutaj - te które mogą dotyczyć problemu. Czyli, jeśli sprzęt, to `dmesg`, jeśli Xy to /var/log/X*.log etc. Jeśli nie chce Wam się ich wklejać, wystawcie gdzieś na serwerze.
3) Jeśli uzyskaliście odpowiedź, która działa - dodajcie do tematu [SOLVED] - pomoże to innym znajdywać skuteczne rozwiązania.

PS. Dzięki zytek za uwagę ;]
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!


Last edited by muchar on Tue Apr 27, 2004 10:16 pm; edited 3 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
zytek
Apprentice
Apprentice


Joined: 06 Feb 2004
Posts: 233
Location: Poland, Ostrów Wlkp.

PostPosted: Mon Apr 26, 2004 10:29 pm    Post subject: Reply with quote

Przyłączam się do prośby o przyklejenie tematu.

Oraz.. "APEL" mało mówi, lepiej zmienić temat postu na "Pierwszy raz tutaj? PRZECZYTAJ!" albo "ZASADY PANUJĄCE NA FORUM" ewentualnie "JENNIFER LOPEZ NUDE XXX HARDCORE COLLECTION" ;)

zieef. ;>
Back to top
View user's profile Send private message
no4b
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 18 Jan 2004
Posts: 774
Location: Tarnów, Poland

PostPosted: Tue Apr 27, 2004 9:00 am    Post subject: Reply with quote

http://rtfm.bsdzine.org

Lektura obowiazkowa.
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Tue Apr 27, 2004 11:35 pm    Post subject: Reply with quote

Dodam od siebie:

a) przeczytajcie zasady netykiety (wystarczy wpisac w google i popatrzec o co chodzi) ... dzisiaj to ludzie nawet nie wiedza, ze cos takiego istnieje....
b) niektorzy zachowuja sie jakby 'rzucali postami dla zdobycia statystyk'; ponoc 'jest to przypadlosc for opratych na phpBB' jak mi powiedzial C1REX, ale mnie to po prostu ssie cos jak czytam bezwartosciowe informacje (jestem pewien, ze wiecie jakie) - przestancie! to odstrasza od forum!!!!

Takie moje 0.02 PLN

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Wed Apr 28, 2004 11:15 am    Post subject: Reply with quote

_troll_ wrote:
b) niektorzy zachowuja sie jakby 'rzucali postami dla zdobycia statystyk'; ponoc 'jest to przypadlosc for opratych na phpBB'


Akurat z tym bym się nie zgodził. Jeżeli widzę dużo odpowiedzi w stylu "Tak, zgadzam się z przedmówcą" albo "U mnie dokładnie tak samo działa", "Ja również nie miałem problemów" to nabieram pewności że rzeczywiście, osoba która coś doradziła, doradziła dobrze, natomiast osoba która miała problem, nie jest sama - ma ten sam problem wiele osób. Jest to sygnał, by opracować wtedy porządny FAQ, HOW-TO czy inną metodę pomocy takim osobom.
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Wed Apr 28, 2004 11:44 am    Post subject: Reply with quote

muchar wrote:
_troll_ wrote:
b) niektorzy zachowuja sie jakby 'rzucali postami dla zdobycia statystyk'; ponoc 'jest to przypadlosc for opratych na phpBB'


Akurat z tym bym się nie zgodził. Jeżeli widzę dużo odpowiedzi w stylu "Tak, zgadzam się z przedmówcą" albo "U mnie dokładnie tak samo działa", "Ja również nie miałem problemów" to nabieram pewności że rzeczywiście, osoba która coś doradziła, doradziła dobrze, natomiast osoba która miała problem, nie jest sama - ma ten sam problem wiele osób. Jest to sygnał, by opracować wtedy porządny FAQ, HOW-TO czy inną metodę pomocy takim osobom.


Quote:
(jestem pewien, ze wiecie jakie)

czyli nie wiesz jakie (sorry za brutala). moze nie wszyscy na to tak patrza...

popatrz czy nie ma czegos w stylu : 'ok. sprobuje po szkole' i podobne ----- niby komu/czemu to ma sluzyc??? jakie info to niesie???

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Wed Apr 28, 2004 12:11 pm    Post subject: Reply with quote

Może wystarczyło dać przykład :) Wtedy nie "nastukalibyśmy" sobie kolejnych postów do statystyk? :wink:
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Wed Apr 28, 2004 12:34 pm    Post subject: Reply with quote

muchar wrote:
Może wystarczyło dać przykład :) Wtedy nie "nastukalibyśmy" sobie kolejnych postów do statystyk? :wink:


Dobra. Od poczatku w takim razie:

a) jesli ktos otwiera tematy jak ten, czy jak (chyba) Twoj o glxgears to rozumiem, ze sa to tematy gdzie ludzie polemizuja, rozmawiaja i wyrazaja swoje opinie, wala wszystko 'co im slina na jezyk przyniesie' (slowem : 'technicznie' niewiele tu jest) - to niech sobie pisza co chca

b) jesli temat ma tytul 'postfix - konfiguracja', 'grub - pomocy', etc. to pomijajac, ze w tych tytulach niewiele jest tresci i trzeba by je przerobic, to jednak tutaj takie badziewia sprawiaja, ze nie chce mi sie czytac watku, po to by znalezc jedne / dwa naprawde ciekawe posty

Nie ma podwojnej grupy forum dla polski - bardziej 'technicznej' oraz 'gadatliwej'. Jest tylko jedna i wiem, ze juz czesc ludzi nad tym zaczyna ubolewac. Jednak nie robmy nastepnego forka forumowego (jak to bylo z gentoo.pl), tylko niech niektorzy zaczna sie zastanawiac nad tym co pisza i gdzie pisza.

Poniewaz 'nie chce _sobie_ nabijac statystyk' z mojej strony to juz EOT. Jesli ktos chce popolemizowac - to juz prywatnie.

Jesli ktos sobie wzial to do serca i sie obrazil... no coz. Wowczas moje posty nie byly takie bezcelowe. (nie zeby mi na tym zalezalo, ale nie chce mi sie juz przebijac sie przez takie watki)

Pozdrawiam,
Przemek

UPDATE (jako ze nie chce sobie nabijac statystyk :P)

Upraszam wszystkich nowych userow o 'wycelowanie przegladarki' na adres www.gentoo.pl, przejscie do dzialu publikacje i poczytaniu co ma Wam do zaoferowania Wasza dystrybucja!

Jedna z cech dla ktorych chwali sie gentoo jako dystrybujce jest wlasnie dokumentacja! To czego nie znajdziecie na gentoo.pl musicie potem poczytac na www.gentoo.org (tak wiem, ze nie wszyscy 'panimajom po ingliskomu izyku' - im wybaczamy :P).

Dokumentacja pisana jest dla uzytkownikow - nie dla developerow. Zapewniam.

Poza swietym juz chyba handbook'iem kazdy powinien (raz - od tak dla siebie) przeczytac manual do portage, bo widze ze do tego pytan jest najwiecej na forum. Jest w polskiej wersji, wiec nie widze problemow.

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
misterLu
Guru
Guru


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 430
Location: Poland

PostPosted: Thu May 06, 2004 5:19 pm    Post subject: Reply with quote

ok. sprobuje po szkole ;)
Back to top
View user's profile Send private message
ryszardzonk
Apprentice
Apprentice


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 225
Location: Rzeszów, POLAND

PostPosted: Wed May 12, 2004 11:16 am    Post subject: odpowiednie posty Reply with quote

podawanie odpowiednich tytułów to jedno. Uważam, że jak ktoś pilnie oczekuje odpowiedzi na swoje pytanie powinien się głęgoko zastanowić nad tematem, gdyż jest to w jego/jej interesie by jak najwięcej osób zwróciło uwagę. To samo się odnosi do treści, która nim pełniejsza, tym łatwiej się do niej odnieść (lecz nie przeginać z ich długością, bo kto będzie miał ochotę to przeczytać :wink: ).

Aspektem sprawy, który jednak chce poruszyć są odpowiedzi. Nie wiem co na ten temat mówią Netykiety, ale IMHO odpowiedzi w stylu "to już było", czy "poszukaj na forum" nie pomagają sprawie w żaden sposób, gdyż tylko powodują, że ten sam temat znajduje się tylko spowrotem na czele listy zamiast zginąć w niebyt, czy przepastość forum. To samo odnośnie "a może byś podał więcej informacji". Gdy ja nie dostaje w przeciągu paru dni żadnej konkretnej odpowiedzi to rozumiem, że muszę ją uzupełnić i żadne "double posting" nie ma tu miejsca i ne jest żadnym błędem

czy nie?
_________________
Sky is not the limit...
Back to top
View user's profile Send private message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Wed May 12, 2004 12:10 pm    Post subject: Reply with quote

Często jest jednak tak, że użytkownik nie wie, że np. `dmesg` mu mógłby coś ukazać itd. Dlatego też prosi się o jego pokazanie etc. To na temat tego że prosi się o podanie konkretnych danych.

Poza tym, Ty akurat domyślisz się że źle napisałeś posta, skoro nikt nie odpowiada, ale ktoś inny, mógłby pomyśleć, że nikt nie zna odpowiedzi po prostu.

Pamiętajmy również, że te forum nie służy do rozwiązywania problemów pojedyńczych osób - bo przecież można by było komunikować się za pomocą PM, ale służy do rozpowszechniania wiedzy.
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!
Back to top
View user's profile Send private message
mkay
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 01 May 2004
Posts: 471
Location: Poland / Katowice

PostPosted: Wed May 12, 2004 12:51 pm    Post subject: Re: odpowiednie posty Reply with quote

ryszardzonk wrote:

IMHO odpowiedzi w stylu "to już było", czy "poszukaj na forum" nie pomagają sprawie w żaden sposób

z tym sie zgadzam, ale nie mam nic przeciwko wklejeniu linka do dyskusji o tym samym problemie (zwlaszcza, gdy tam jest rozwiazany)

ryszardzonk wrote:

To samo odnośnie "a może byś podał więcej informacji".

stwierdzenie "a może byś podał więcej informacji" rzeczywiscie jest troche bezsensowne, ale za to (jak juz napisal muchar) zapytanie o wynik dmesga/jakiegos innego programu czy konfiga jest jak najbardziej na miejscu
_________________
"Life's a bitch and so am I, the world owes me, so fuck you." - Green Day
Linux registered user #316599
#gentoo.pl team
Back to top
View user's profile Send private message
ryszardzonk
Apprentice
Apprentice


Joined: 18 Dec 2003
Posts: 225
Location: Rzeszów, POLAND

PostPosted: Wed May 12, 2004 6:46 pm    Post subject: odpowiedzi Reply with quote

Quote:

Często jest jednak tak, że użytkownik nie wie, że np. `dmesg` mu mógłby coś ukazać itd. Dlatego też prosi się o jego pokazanie etc. To na temat tego że prosi się o podanie konkretnych danych.


to prawda, że każdy przypadek może być inny, lecz to było jedynie uogólnienie z mojej strony. oczywiście, że tak może się zdarzyć, że jak się chce komus pomóc to trzeba zapytać informacje, który bywa, że brakuje. To wcale nie tak żadko bywa czego się można zresztą spodziewać. Cały czas doczodzą przecież nowi urzytkownicy.
Chodziło mnie głownie oto, że jeśli mam już na dany temat odpowiadać, to w miarę możliwości staram się odpowiedzieć na informacje które zostały przedstawione. Ewentualnie wtedy prosić o podanie większej ilości danych

Quote:

Pamiętajmy również, że te forum nie służy do rozwiązywania problemów pojedyńczych osób - bo przecież można by było komunikować się za pomocą PM, ale służy do rozpowszechniania wiedzy.

Oczywiście, że chodzi o rozpowszechnianie wiedzy, lecz właśnie poprzez rozwiązywanie problemów pojedynczych osób. Zależy jednak od tego co rozumiemy poprzez "pojedynczą osobę". Trudno powiedzieć by chodziło o więcej niż jedną, gdy mamy na myśli forum. Jeszcze nie widziałem zapytania na forum, które napisane by było prez dwie osoby :wink:, lecz oczywiście każdy ma prawo tą wypowiedź później przeczytać i być może rozwiązać taki sam/podobny problem.


Quote:

stwierdzenie "a może byś podał więcej informacji" rzeczywiscie jest troche bezsensowne, ale za to (jak juz napisal muchar) zapytanie o wynik dmesga/jakiegos innego programu czy konfiga jest jak najbardziej na miejscu

dokładnie
_________________
Sky is not the limit...
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Fri May 14, 2004 11:37 pm    Post subject: Re: odpowiednie posty Reply with quote

ryszardzonk wrote:
Aspektem sprawy, który jednak chce poruszyć są odpowiedzi. Nie wiem co na ten temat mówią Netykiety, ale IMHO odpowiedzi w stylu "to już było", czy "poszukaj na forum" nie pomagają sprawie w żaden sposób, gdyż tylko powodują, że ten sam temat znajduje się tylko spowrotem na czele listy zamiast zginąć w niebyt, czy przepastość forum. To samo odnośnie "a może byś podał więcej informacji". Gdy ja nie dostaje w przeciągu paru dni żadnej konkretnej odpowiedzi to rozumiem, że muszę ją uzupełnić i żadne "double posting" nie ma tu miejsca i ne jest żadnym błędem

czy nie?


tak tylko dla kwestii formalnej - Netkieta mowi jasno: wpierw szukami sami (google, search na forum, listy mailingowe, archiwa USENET, inne zrodla, etc...) a potem pytamy. Wszelkie pytania w stylu - 'nie mam czasu' itd. sa dopuszczalne pomimo powyzszego; jednak jesli jakas osobka rzuca same takie stwierdzenia, to juz wyglada 'podejrzanie' (delikatnie mowiac).
-----> Wszystko w granicach rozsadku!

Zgadzam sie ze powoduje to niepotrzebne windowanie w gore niektorych listow na forum. Moze by je usuwac? :twisted:

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
misterLu
Guru
Guru


Joined: 14 Sep 2003
Posts: 430
Location: Poland

PostPosted: Fri Jun 04, 2004 9:43 pm    Post subject: Reply with quote

myślę, ze wniosek płynący z tego gorącego tematu jest taki:
http://www.andreas.id.au/answer.gif
Back to top
View user's profile Send private message
grzewho
l33t
l33t


Joined: 31 Dec 2002
Posts: 626
Location: /home/g

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 3:45 pm    Post subject: Reply with quote

moje trzy grosze: może zamiast [solved] podawac cos w stylu [rozwiazane], bo szczerze mowiac [solved] niezbyt pasuje do polskiego forum, a obcojezyczni uzytkownicy i tak pewnie tu nie zagladaja
_________________
Code:
USE="freedom -software_patents" emerge --deep --update world
Back to top
View user's profile Send private message
mkay
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 01 May 2004
Posts: 471
Location: Poland / Katowice

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 7:33 pm    Post subject: Reply with quote

grzewho wrote:
moje trzy grosze: może zamiast [solved] podawac cos w stylu [rozwiazane], bo szczerze mowiac [solved] niezbyt pasuje do polskiego forum, a obcojezyczni uzytkownicy i tak pewnie tu nie zagladaja


IMO [solved] jest ok. wyszukujac mozna dodac do slow kluczowych;>
_________________
"Life's a bitch and so am I, the world owes me, so fuck you." - Green Day
Linux registered user #316599
#gentoo.pl team
Back to top
View user's profile Send private message
fallow
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 08 Jan 2004
Posts: 2208
Location: Poland

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 10:15 pm    Post subject: Reply with quote

ciekawe tez jest podawanie tematu w [ ] na poczatku posta .np.

[GTK] jak zmienic temat ? , tak jak to jest na Hiszpanskim forum ( looknijcie ) , ale nie wiem czy to ma sens , moze np, powodowac to ze bedzie sie trzeba zastanawiac co tam wpisac ....:)
_________________
"Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived" J-L. Picard ;)
Back to top
View user's profile Send private message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Mon Jun 21, 2004 10:59 pm    Post subject: Reply with quote

No tak :/ A myślenie boli... :lol:
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Thu Jun 24, 2004 12:17 pm    Post subject: Reply with quote

fallow wrote:
ciekawe tez jest podawanie tematu w [ ] na poczatku posta .np.

[GTK] jak zmienic temat ? , tak jak to jest na Hiszpanskim forum ( looknijcie ),

IMHO : zajebiste! Jestem za stosowaniem u nas!
fallow wrote:
ale nie wiem czy to ma sens , moze np, powodowac to ze bedzie sie trzeba zastanawiac co tam wpisac ....:)

'Zrozumienie problemu jest czescia rozwiazania' jak mawia u nas jeden profesorek ;-) A na serio - to gdzie tu problem? Z tego co widze wiekszosc userow juz sobie nawet radzi z konkretyzowaniem tematow postow. :)) Jest duzo lepiej - trzeba postawic nastepny kroczek.

Pozdrawiam,
Przemek
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
fallow
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 08 Jan 2004
Posts: 2208
Location: Poland

PostPosted: Fri Jun 25, 2004 11:28 am    Post subject: Reply with quote

ja jestem jak najbardziej za , to ulatwia potem grupowanie kategorii , od razu widac czego dotyczy post , i mozna przeczytac kilka liter , niz zastanawiac sie czasem o co chodzi :) , hehe , jak przyjdzie mi zalozyc watek to of course zostosuje hiszpanska metode :) , no chyba ze ktos bedzie pierwszy , a milo bylo by :)

pozdro:)
_________________
"Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived" J-L. Picard ;)
Back to top
View user's profile Send private message
_troll_
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 1971
Location: Warszawa, Poland

PostPosted: Sat Jul 10, 2004 9:51 pm    Post subject: Reply with quote

I jeszcze dorzuce po tym co ostatnio widzialem juz kilka razy:
- interpunkcja
- gramatyka i ortografia (1)
- w szczegolnosci - uzywajcie dzielenia tekstu na akapity!!!!! (przejrzalem ostatnio pare postow, gdzie po prostu calutki tekst ciagnie sie w pojedynczym akapicie..... matko - to jest nieczytelne!).

Pozdrawiam,
Przemek

(1) - ortografia szczegolnie razi, gdy nie uzywacie pliterek (jest to dosc popularne... ;-) ).
- jesli korzystacie z pliterek to po prostu boli moje (i innych) oczy, ale da sie to wytrzymac (jakos.....................)
- jesli nie korzystacie z pliterek i robicie byki ortograficzne jakich malo, to chce mi sie czasem rece zalamac, kiedy 2 minuty odszyfrowuje co dane slowo znaczy....
_________________
Życie jest jak pudełko czekoladek....
Nigdy nie wiesz na co trafisz" by mother of Forrest Gump
Back to top
View user's profile Send private message
fallow
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 08 Jan 2004
Posts: 2208
Location: Poland

PostPosted: Sun Jul 11, 2004 11:07 am    Post subject: Reply with quote

no to chyba musze sie poprawic :P ;)

pozdro
_________________
"Time is a companion that goes with us on a journey. It reminds us to cherish each moment, because it will never come again. What we leave behind is not as important as how we have lived" J-L. Picard ;)
Back to top
View user's profile Send private message
muchar
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 04 Feb 2004
Posts: 690
Location: /dev/urandom

PostPosted: Mon Jul 26, 2004 8:15 am    Post subject: Reply with quote

APEL: Chamstwa na tym forum nie tolerujemy. Jeśli będzie trzeba, polecą kolejne bany. Przykre, ale prawdziwe.

Te forum ma mieć wysoki poziom. Ja, fallow i no4b będziemy tego pilnować, ale również Wy tego pilnujcie - jak tylko zauważycie że coś jest nie tak, zgłaszać.
_________________
MuchaR
Nie denerwuj mnie. Kliknij tu!!!
Homepage: http://muchar.one.pl!!!
Back to top
View user's profile Send private message
Raku
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 28 Feb 2004
Posts: 2374
Location: Poland

PostPosted: Mon Jul 26, 2004 1:21 pm    Post subject: Reply with quote

muchar wrote:
APEL: Chamstwa na tym forum nie tolerujemy. Jeśli będzie trzeba, polecą kolejne bany.


to powinno być w nowym wątku, przyklejone i z adnotacją WAŻNE :-)
a kołkowskiemu się należało - wszędzie gdzie zabierał głos robił wielką oborę. A szkoda - bo wiedzę ma całkiem dużą, może się jednak przewartościował i stąd ta arogancja? :twisted:
_________________
raku

Powered by Archlinux ;-)
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
Page 1 of 6

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum