Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
layman: Failed to add overlay "vmware".
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Kurt Steiner
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 01 Apr 2005
Posts: 1050
Location: Ostroleka, Polska

PostPosted: Mon Jul 24, 2006 7:32 pm    Post subject: layman: Failed to add overlay "vmware". Reply with quote

Postanowiłem zainstalować na swoim domowym komputerze vmware-server. Tak wiec jak howto przykazało zainstalowałem laymana, wylistowałem overlaye - moim oczom ukazał się wsród nich vmware. Zadowolony wklepuje layman -a vmware, a tu w odpowiedzi:
Code:
 # layman -a vmware
* Running command "/usr/bin/svn co http://overlays.gentoo.org/svn/proj/vmware/trunk/ /usr/portage/local/layman/vmware"...
svn: żądanie REPORT nie powiodło się dla '/svn/proj/vmware/!svn/vcc/default'
svn: REPORT z '/svn/proj/vmware/!svn/vcc/default': 400 Bad Request (http://overlays.gentoo.org)
* Failed to add overlay "vmware".
* Error was: Adding the overlay failed!
I tak od soboty. W piątek instalację taką przeprowadziłem w robocie i wszystko poszło jak po maśle, a tu za cholerę nie chce przejść. :( Dodam, że podobnie rzecz się ma z niektórymi innymi overlayami.

Powiedzcie co przeoczyłem? Jak to naprawić? Czy to błąd serwera?

---Edit 1:---
Oj, chyba coś nasze devy skaszaniły - rzeczywiście na serwerze overlaye te siedzą gdzie indziej... Właśnie doszedłem. Tylko teraz... gdzie mu można podmienić adres? Hmm...

---Edit 2:---
Jednak adresy są ok. Dostałem informację, że moze to być związane z flaga nowebdav, jedak ani z nią, ani bez niej nie dziala. :(
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum