Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[AMD64] emul-linux-x86-qtlibs-3.4.4-dodali obsługę styli qt!
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
rampage7
Guru
Guru


Joined: 21 Mar 2004
Posts: 308
Location: Poland / Jastrzebie Zdroj

PostPosted: Mon Mar 27, 2006 10:48 pm    Post subject: [AMD64] emul-linux-x86-qtlibs-3.4.4-dodali obsługę styli q Reply with quote

Nie wiem czy zauważyliście, ale w emul-linux-x86-qtlibs dodano obsługę kilku styli QT znanych z KDE
Code:

emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/dotnet.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/highcolor.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/highcontrast.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/keramik.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/kthemestyle.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/light.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/phasestyle.so
/emul/linux/x86/usr/qt/3/plugins/styles32/plastik.so


Na codzień korzystam z Lipstik'a, którego tutaj nie ma. Ale z radością przywitałbym plastik w 32-bitowych aplikacjach - o niebo ładniej wygląda niż kompletny brak stylu.
Ale mam mały problem - Operę spokojnie zmusiłem do używania Plastik.

Ale co wykombinować ze Skype? Bo z linii poleceń chyba się nie da nic zdziałać. No a ooo to już w ogóle pozostaje dla mnie niewiadomą - bo jeśli Skype można zmusić do korzystania ze stylu poprzez po prostu ustawienie w systemie stylu Plastik (zarówno dla 32-bit aplikacji jak i wszystkich innych, 64-bit) to Openoffice 2.0.2 nie wydaje się być zbyt skłonne do współpracy mimo wszystko ;)

Macie jakieś pomysły jak wszystkim 32-bit programom przypisać inny styl niż programom 64-bitowym? Bo mi poza utworzeniem sobie nowego konta użytkownika nic do głowy nie przychodzi i raczej wolałbym elegantsze rozwiązanie - w końcu to tylko w moim wypadku Opera nie stanowiąca problemu, Skype i OOO (który jest wyjątkowo uparty).
Na jakiej podstawie program stwierdza jaki styl QT ma załadować? Dałoby się jakoś oszukać progam który nie ma opcji wyboru stylu w ustawieniach bądź opcji ustawienia go przy starcie w linii polecenia?

Pomysły i sugestie mile widziane. Nie miałem zamiaru korzystać ze sposobu gdzie się instalowało pół 32-bitowego kde 3.4 z jakiś paczek dziwnych, ale teraz - jeśli Plastik jest w standardowym pakiecie Gentoo - dlaczego by nie - prawda? :D
_________________
To nie moje s± s³owa, to legenda ludowa.....
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum