Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[MEDIA-PLUGINS] bmp-scrobbler zabiera 100% procka
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
c2p
Apprentice
Apprentice


Joined: 26 Mar 2005
Posts: 281
Location: Poland

PostPosted: Mon Dec 26, 2005 3:39 pm    Post subject: [MEDIA-PLUGINS] bmp-scrobbler zabiera 100% procka Reply with quote

O ile mi wiadomo, kilka osób z tego forum korzysta z serwisu last.fm (AudioScrobbler). Ja także postanowiłem się zapisać, zarejestrowałem się, zainstalowałem pakiet bmp-scrobbler, włączyłem wtyczkę w BeepMediaPlayerze, wpisałem swoje dane i przez jakiś (bardzo krótki) czas działało. Przy następnym uruchomieniu beep-media-player od razu zabierał 100% procesora. Po wyłączeniu wtyczki bmp-scrobbler (okienko opcji włączało się z 10 minut) wszystko wróciło do normy. I dlatego mam pytanie, czy komuś działa wtyczka {bmp|xmms}-scrobbler?

bmp wersja: 0.9.7.1
scrobbler: 0.3.8.1 (na 0.3.7 jest to samo).

Pozdrawiam, Karol
_________________
LRU #389150, Kontakt
Back to top
View user's profile Send private message
flaKoo
n00b
n00b


Joined: 25 Sep 2005
Posts: 12

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 10:52 am    Post subject: Reply with quote

U mnie bmp-scrobbler powodował jeszcze inny numer - po jakimś czasie (30-40 minut) nie można było podnieść bmp z traya ani w żaden sposób kontrolować odtwarzania, mało tego, nowo uruchamiane programy nie mogły utworzyć sobie okienek. Pomagało zabicie beepa, ale natychmiast po kolejnym włączeniu problem wracał. Restart X-ów też nie pomagał, jedynie restart całego systemu. Do dziś nie doszukałem się przyczyn.
Back to top
View user's profile Send private message
Zwierzak
Veteran
Veteran


Joined: 19 Sep 2003
Posts: 1012
Location: /dev/null

PostPosted: Tue Dec 27, 2005 10:53 am    Post subject: Reply with quote

Na szczęscie mam amaroka z wbudowanym systemem ;)
Back to top
View user's profile Send private message
c2p
Apprentice
Apprentice


Joined: 26 Mar 2005
Posts: 281
Location: Poland

PostPosted: Wed Jan 04, 2006 7:47 pm    Post subject: Reply with quote

Używam amaroK'a od kilku dni, wszystko jest pięknie ładnie, tylko denerwuje mnie, że co jakiś czas program 'zamraża się', ikonka na tacce systemowej nie reaguje a okienko po uaktywnieniu jest całe białe. Pomaga jedynie kill -9 `pgrep amarok`;amarokapp. Gdyby nie ten problem, nie szukałbym innego playera. Potem jeszcze poszukam na bugzilli, chyba, że ktoś zna rozwiązanie. Może to wina przeciążenia systemu, chociaż zamraża się także gdy nic się nie "emerguje".

Pozdrawiam, Karol
_________________
LRU #389150, Kontakt
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum