Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[SOLVED] [fbsplash] Bledne wyswietlanie w trybie silent
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish)
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Zwierzak
Veteran
Veteran


Joined: 19 Sep 2003
Posts: 1012
Location: /dev/null

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 1:24 pm    Post subject: [SOLVED] [fbsplash] Bledne wyswietlanie w trybie silent Reply with quote

No właśnie skonfogurowałem sobie splasha wg tej instrukcji i jak uruchamiam go w trybie verbose (gadatliwym ;) ) to wszysko ładnie wypisuje mi się na konsolce z fajnym tłem, jednak ja chciałem uruchomić sobie splasha w trybie silen i tutaj powstaje problem, otóż za pierwszym razem pojawia mi się splash w trybie silent po czym zostaje on "zamazany" przez teksty od jajka i przesuwa się ku górze, kiedy jest ucięty i wystaje w ok 1/4 to zaczyna wtedy przesuwać się suwak. Nie wiem dlaczego tak się dzieje, podczas wyłanczania systemu splash działa doskonale (no moze poza błędami w niektórych themesach, ale to się wyłancza za pomocą odpowiedniej opcji)

EDIT:
Rozwiazanie problemu było bardzo proste, wystarczy poprostu na koniec parametrów do kernela dodac "quite" i wtedy jajko milczy aż do momentu uruchomienia inita
Back to top
View user's profile Send private message
damjanek
Apprentice
Apprentice


Joined: 21 Jun 2004
Posts: 259
Location: Poland, Poznań

PostPosted: Sat Apr 16, 2005 10:10 pm    Post subject: Reply with quote

chyba quiet ?
przepraszam, ze sie czepiam, ale gdy ktos natrafi na ten problem, to prosciej bedzie mu go rozwiazac, a nie szukac typeo w grub.conf :)
_________________
$ uname -rms
Darwin 10.0.0 i386
Welcome to Darwin!
#gentoo-pl@freenode and #gentoo.pl@ircnet team
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum