Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
Wady Gentoo
View unanswered posts
View posts from last 24 hours
View posts from last 7 days

Goto page Previous  1, 2, 3  Next  
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW
View previous topic :: View next topic  
Author Message
Pryka
l33t
l33t


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 658
Location: /dev/null

PostPosted: Sat Mar 05, 2011 3:16 pm    Post subject: Reply with quote

puntaru wrote:
Widać nigdy z kobietą nie byłeś czy też jej nie miałeś skoro tak twierdzisz :D Co kraj to obyczaj jak to mówią.
Trzymam cnotę dla tej jedynej, a poza tym czerpie wzorce z Jarka Kaczyńskiego :)


Cnotę i ja trzymałem z tego samego powodu :D nie w moim typie puszczać się na prawo i lewo. Co do Jarka radzę zmienić wzorzec osobowy bo i Ty skończysz z kotem xD

EOT


Last edited by Pryka on Sat Mar 05, 2011 8:39 pm; edited 2 times in total
Back to top
View user's profile Send private message
soban_
l33t
l33t


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 668
Location: /home/soban

PostPosted: Sat Mar 05, 2011 4:50 pm    Post subject: Reply with quote

puntaru wrote:
hmm z Gentoo zrobisz wszystko a z kobietą nie, dlatego takie podniecenie wywołuje Gentoo i te krzaczki.

Ugotuje, posprzata? Nie mowiac juz o innych przyjemnosciach... : > - to rzeczywiscie Gentoo vs kobieta...moim zdaniem zdecydowanie kobieta wygrywa (no moze serwer apache nie jest - ale swoja role spelnia). Gentoo tak jak kobieta, ma tez swoje humorki, ale to tak jak z kobieta, trzeba odpowiedniej gamy slow uzyc, zeby cos osiagnac. Kobieta tez sama moze postawic Gentoo...spotkalem sie z takim przypadkiem nawet.
_________________
gg: 525600
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Mon Mar 07, 2011 8:52 pm    Post subject: Reply with quote

soban_ wrote:
Kobieta tez sama moze postawic Gentoo...spotkalem sie z takim przypadkiem nawet.


A to ciekawe, w zasadzie nie znam ani jednej dziewuchy informatyczki, hakerki, administratorki, programistki, a niech by tylko tylko genciarką była. Dlatego Twój przypadek ciekawi, napisz coś więcej, wiek, poziom wyjształcenia, miejscowość, iq, uroda, etc może jakaś autystyczna <lol>
Back to top
View user's profile Send private message
soban_
l33t
l33t


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 668
Location: /home/soban

PostPosted: Tue Mar 08, 2011 3:22 am    Post subject: Reply with quote

[OT]
puntaru wrote:
A to ciekawe, w zasadzie nie znam ani jednej dziewuchy informatyczki

http://www.goldenline.pl/dorota-cendrowska
http://www.pjwstk.edu.pl/en/content.php?strona=373
http://www.goldenline.pl/anna-agnieszka-warzecha <- masz kobiete, ktora sama postawila gentoo i prowadzila blog na ten temat.
Jeszcze moglbym pare osob wymienic, tylko po co.
puntaru wrote:
wiek
Jakie to ma znaczenie? Jak czasami pisza osoby po 40 roku zycia i nie sa w stanie z prostymi problemami sobie poradzic w gentoo lub innych dystrybucjach...
puntaru wrote:
poziom wyjształceni
Gdy nie mam matury to nie moge brac gentoo do reki? Zwlaszcza ze moj mlodszy brat bez matury postawil je sam.
puntaru wrote:
miejscowość
Ma ogromny wplyw na to ze stawiasz system...(- ;
puntaru wrote:
iq
Ke? Cendowska wykalda u nas sztuczna inteligencje, ma to wplyw jakis?
puntaru wrote:
uroda
Tak, bo jak jestes bardziej ladna od bylej pierwszej damy, to systemu nie masz co stawiac...
puntaru wrote:
etc może jakaś autystyczna <lol>
To pozostawie bez komentarza.[/OT]
Jesli mam sie wypowiedziec pod katem gentoo wad, to kobieta moze i jest ewenementem, ktora stawia ten system. Jednak ja np lubie nalewki - czy gdy je robie od paru lat, to oznacza, ze jestem wybrykiem natury i jedynym facetem, ktory sie tym zajmuje? Ani wiek, ani poziom wyksztalcenia, ani miejscowsc czy iq nie sa wskazniakiem na to. To kwestia umiejetnosci googlowania, czytania ze zrozumieniem i checi.
_________________
gg: 525600
Back to top
View user's profile Send private message
canis_lupus
l33t
l33t


Joined: 22 Dec 2005
Posts: 773
Location: Kraków

PostPosted: Tue Mar 08, 2011 7:52 pm    Post subject: Reply with quote

puntaru wrote:
soban_ wrote:
Kobieta tez sama moze postawic Gentoo...spotkalem sie z takim przypadkiem nawet.


A to ciekawe, w zasadzie nie znam ani jednej dziewuchy informatyczki, hakerki, administratorki, programistki, a niech by tylko tylko genciarką była. Dlatego Twój przypadek ciekawi, napisz coś więcej, wiek, poziom wyjształcenia, miejscowość, iq, uroda, etc może jakaś autystyczna <lol>


Moja żona sama sobie gentoo stawiałaja jeszcze moja żoną nie będąc. Teraz jest moją żoną więc nie musi. A też w pracy mam dziewczynę informatyczkę.
_________________
"I love you cię" Różyczko...
Back to top
View user's profile Send private message
Ania
n00b
n00b


Joined: 14 Oct 2007
Posts: 1
Location: Warszawa

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 8:49 am    Post subject: Reply with quote

soban_ wrote:
http://www.goldenline.pl/anna-agnieszka-warzecha <- masz kobiete, ktora sama postawila gentoo i prowadzila blog na ten temat.

Postawiła i to nie raz, zna też kilka innych, które się nie zawahały ;)

Ale wadą Gentoo dla mnie była ilość czasu jaką musiałam mu poświęcić i ilość effortu jaką trzeba było włożyć dla zmuszenia do działania chociażby hibernacji i tym podobnych. Na serwerze postawiłabym Gentoo. Na desktopie używam Ubuntu, bo tak jest wygodniej - nie mam zamiaru nikogo nawracać, gdybym miała więcej czasu i tyle cierpliwości co kiedyś to pewnie nadal używałabym Gentoo ;)
Back to top
View user's profile Send private message
SlashBeast
Retired Dev
Retired Dev


Joined: 23 May 2006
Posts: 2922

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 12:02 pm    Post subject: Reply with quote

Wady Gentoo? No dobra.

Openrc i skrypty startowe
Otoz mamy sobie openrc, ktore napisal Roy i przekazal gentoo, no i to openrc uzywa by default /bin/sh jako interpretator skryptow. *Domyslnie* na gentoo /bin/sh jest symlinkiem do basha, no fajnie, bash ma sh-mode, ale pozwala w niej na bashism, czyli np uzywanie [[ czy przekierowanie strout i stderr przez &> target. Koniec koncow autorzy skryptow startowych uzywaja basha w skrypcie, ktory jest wywolywany przez /bin/sh, co konczy sie tragedia gdy np. /bin/sh to dash. Dash jest tym, czym /bin/sh powinien byc. Jest to drop-in replacement Bourne shell. Wiec albo sie rzuci patcha na openrc by uzywalo /bin/bash zamiast /bin/sh, albo trzeba zostac z /bin/bash -> /bin/sh (ja wybralem to pierwsze).

Nastepnym problemem z init skryptami jest to, ze niektore nie trzymaja sie kupy, otoz mamy sobie w initskrypbcie funkcje takie jak start, stop, restart i tak dalej, jezeli jakis kod w init skrypcie trafi poza funkcje, bedzie on wykonywany przy kazdym parsowaniu skryptow, jako ze init skrypty sa includowane do innego skryptu i wtedy wykonywane, jak sobie do initksryptu dopiszecie 'sleep 60' to tyle czasu dodatkowo zajmie 'obliczanie zaleznosci skryptow', takie dziury ma np. openvpn init czy php-fpm.

Portage
Jako software (emerge i przyjaciele) jest po prostu wolne (bardzo, bardzo wolne), znaczna wiekszosc kodu jest w bashu, hak na haku, np. samo wspieranie EAPI tak wyglada, samo nowe EAPI jest imo dobrym pomyslem, bo zachowuje kompatyblilnosc wsteczna, a nowe EAPI maja rozne bajery np. sandbox dla faz src_*. Kupa starego kodu, wcisnietych na sile poprawek. Niektore eclasses wolaja o pomste do nieba, tak sa napisane, do tego dochodzi kupa nieudokumentowanych ficzerow jak np. epatch_user. Cale szczescie developer portage Zac Medico pracuje nad kodem i jest otwarty na zmiany, poprawki i sugestie.

Kolejnym problemem jest to, jak portage i ebuildy zachowuja uprawnienia, tj w ogole ich nie zachowuja. Misternie sobie poprawisz uprawnienia w systemie a po aktualizacji paczki X wszystkie jej podlegle pliki dostana default chmod, ownera i grupe. Pol biedy jak takie uprawnienia w ${D} podczas src_install, wtedy dosc latwo mozna to skryptem poprawic, natomiast jak ebuildy maja chown/chmod odpalany w fazach pkg_* i mieszaja na systemie plikow to juz jest tragedia, bo tego nie mozna ni jak opanowac, uprawnienia sa zmieniane *PO* tym jak pliki zostana zmergowane do glownego systemu plikow.

Niepowazni developerzy badz niepelnosprytne aktualizacje

Na pierwszy ogien Vapier i jego czary z glibc - Jakis czas temu zostal odkryty blad w glibc, ktory pozwal przy uzyciu LD_AUDIT uzyc suid binarki ktorej wlascicielem byl root do przejecia dowolnego pliku na systemie plikow. Mimo, ze blad byl znany, mimo, ze inne distra jak ubuntu czy debian juz pare dni wczesniej zalataly to, w gentoo dalej glibc byl dziurawy, mamy w gentoo 'Security Team' ktory wydawalo mi sie jest od tego, by na szybko zalatac taki glibc, mylilem sie, siedzialem sobie na #gentoo-security na freenode i co chwile ktos wbijal, informowal o bledzie, rzucal link do jakiegos patcha, na co dostawal odpowiedz, ze tak, znaja blad, znaja patch, ale od glibca jest 'gentoo toolchain team' i kropka. A w ow toolchain teamie jest Vapier (spanky), No i wycommitowal poprawke kilka dni po tym wszystkim, ktora dalej nie latala bledu, zaraz potym poszedl revdump z prawdziwa poprawka (znacznie szybciej, niz zajelo puszczenie pierwszego patcha). Z jednej strony moge zrozumiec to, ze mogl byc nie osiagalny, z drugiej strony natomiast jak mozna bylo pozwolic, by system na gentoo mogly byc rootowane przez tak dlugi czas? Security team imo powinien puscic ta latke zripowana z debiana czy ubuntu 'na szybko' zanim prawdziwa latka bedzie.

glibc 2.13 i problemy - Znowu Vapier, ktory ot tak puscil major version update glibca do portage (~testing) bez zadnej maski. Rozum podpowiada, ze takie aktualizacje powinny trafic najpierw zamaskowane, by ten, kto chce, mogl to przetestowac najpierw, wystarczyla by maska i jakas wiadomosc na planecie gentoo, tak sie nie stalo, trafil nowy glibc i zaczely sie problemy. Jezeli w systemie byl prelink, gentoo konczylo nie uzywalne, gdyz cale libc padalo, dodatkowo, nawet jak nie bylo prelinka, postfix nie dawal rady na tym glibcu pracowac. Tutaj mozna by dyskutowac jakie przeznacznie ma galaz ~arch, ale nie sadze by byl sandbox.

php w gentoo, arrgh! Gentoo dorobilo sie nowego lidera php teamu i zaczely sie problemy. Trafilo sobie do ~arch niekompletne php, bez dokumentacji nt. takich 'bajerow' jak PHP_TARGET zmienna i jak jej uzyc, dodatkowo zaden (ZADEN!) modul pecl nie pasowal do tego php, ani memcached, ani xdebug, ani apc czy suhosin. PHP Team uznalo, ze takie niekompletne 'cos' nadaje sie do ~arch. Po licznych bledach ktore zglosilem na bugzilli costam zostalo zrobione, ale do dzisiaj aktualizacja php (nawet na stabilnym gentoo) nie rozwiazuje samo blokow takich jak php-toolkit -> eselect-php, najwyrazniej ktos uznal, ze to by bylo zbyt fajne. (Np. bug #343671 i #349211).

Careless aktualizacje - od czasu do czasu trafi sie jakis developer, ktory wysyla nowa wersje do portage nie sprawdzajac nawet, czy ona sie buduje! Tym bardziej czy sie uruchamia. Potem zalew bugow na b.g.o. i tlumaczenie, ze wlasnie ~arch jest po to, by testowac...

Prawdziwym hitem jest tez, jak developerzy gentoo reaguja na krytyke. Najczesciej po prostu mowia, bys sam zostal developerem, potem zaraz mowia, ze gentoo nie potrzebuje developerow, ktorzy by opiekowali sie np. 3 paczkami i od czasu do czasu cos poprawili. No dobra, wiec albo poswiecisz sie w calosci gentoo, albo w ogole, Z takim podejsciem wiele wartosciowych ludzi odchodzi do innych dister comunity-based jak chociaz by archlinux, Na bugzilli gentoo niektore bugi wisza KILKA LAT i nadal maja status 'New'...

Dobra, koniec wylewania gorzkich zali.
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 1:39 pm    Post subject: Reply with quote

Ania wrote:
soban_ wrote:
http://www.goldenline.pl/anna-agnieszka-warzecha <- masz kobiete, ktora sama postawila gentoo i prowadzila blog na ten temat.

Postawiła i to nie raz, zna też kilka innych, które się nie zawahały ;)

Ale wadą Gentoo dla mnie była ilość czasu jaką musiałam mu poświęcić i ilość effortu jaką trzeba było włożyć dla zmuszenia do działania chociażby hibernacji i tym podobnych. Na serwerze postawiłabym Gentoo. Na desktopie używam Ubuntu, bo tak jest wygodniej - nie mam zamiaru nikogo nawracać, gdybym miała więcej czasu i tyle cierpliwości co kiedyś to pewnie nadal używałabym Gentoo ;)


Anna Agnieszka Warzecha ...linuksiara... Ciekawe czy to linuksiara (jako kobieta) jest podobne do blachary (jako kobieta)
Wiki mówi że "określenie "blachara" nawiązuje do "blachy", drogiego samochodu, który ma być podstawowym atrybutem mężczyzny zabiegającego o wdzięki "blachary".

Linuksiara nawiązuje do "linuksa", taniego systemu operacyjnego, który ma być podstawowym atrybutem mężczyzny zabiegającego o wdzięki "linuksiary.

Czyli hej Anka, Gentoo mam :lol:

http://ania.cc/media/Ania.jpg

nawet, nawet zrobiłem sobie tapetę dnia na moim genciaku

a co do gentoo dałem mu wczoraj hibernację a ten nie wiadomo co robi, wygasił monitor i .. no właśnie co
Back to top
View user's profile Send private message
soban_
l33t
l33t


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 668
Location: /home/soban

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 2:10 pm    Post subject: Reply with quote

@puntaru I co to ma wspolnego z wadami gentoo?
SlashBeast wrote:
Portage
Jako software (emerge i przyjaciele) jest po prostu wolne (bardzo, bardzo wolne),
Z tym sie zgodze, jednak istnieje paludis - zastanawiam sie jakie z nim macie doswiadczenia. Z cala reszta tez sie zgodze...jednak ja z Gentoo nie zrezygnuje - przynajmniej na glownym komputerze : -). Te wady z pakietami, mozna zawsze probowac maskowac, jednak mi to az tak nie przeszkadza - byc moze gdybym sie bardziej tym interesowal, to bym mial na ten temat inne zdanie.
_________________
gg: 525600
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 2:48 pm    Post subject: Reply with quote

SlashBeast wrote:
Prawdziwym hitem jest tez, jak developerzy gentoo reaguja na krytyke. Najczesciej po prostu mowia, bys sam zostal developerem, potem zaraz mowia, ze gentoo nie potrzebuje developerow, ktorzy by opiekowali sie np. 3 paczkami i od czasu do czasu cos poprawili. No dobra, wiec albo poswiecisz sie w calosci gentoo, albo w ogole, Z takim podejsciem wiele wartosciowych ludzi odchodzi do innych dister comunity-based jak chociaz by archlinux, Na bugzilli gentoo niektore bugi wisza KILKA LAT i nadal maja status 'New'...



Wadą gentoo na pewno jest nieporównywalnie mniejsza rzesza programistów etc. która nim się zajmuje, nieaktualne programy, duże opóźnienie w aktualizacji ich, ułomny support.
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 3:00 pm    Post subject: Reply with quote

soban_ wrote:
@puntaru I co to ma wspolnego z wadami gentoo?
SlashBeast wrote:
Portage
Jako software (emerge i przyjaciele) jest po prostu wolne (bardzo, bardzo wolne),
Z tym sie zgodze, jednak istnieje paludis - zastanawiam sie jakie z nim macie doswiadczenia. Z cala reszta tez sie zgodze...jednak ja z Gentoo nie zrezygnuje - przynajmniej na glownym komputerze : -). Te wady z pakietami, mozna zawsze probowac maskowac, jednak mi to az tak nie przeszkadza - byc moze gdybym sie bardziej tym interesowal, to bym mial na ten temat inne zdanie.


Co w praktyce daje instalacja paludis'a?>
http://paludis.pioto.org/overview/gettingstarted.html
Back to top
View user's profile Send private message
soban_
l33t
l33t


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 668
Location: /home/soban

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 3:06 pm    Post subject: Reply with quote

@puntaru istnieje cos takiego jak edytowanie wypowiedzi.
Tutaj dziadu opisal migracje, jednak interesuje mnie zastosowanie paludisa w praktyce i Wasza opinia w stosunku do portage. Czy cos sie zmienilo od tamtego czasu?
_________________
gg: 525600
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 4:07 pm    Post subject: Reply with quote

soban_ wrote:
@puntaru istnieje cos takiego jak edytowanie wypowiedzi.
Tutaj dziadu opisal migracje, jednak interesuje mnie zastosowanie paludisa w praktyce i Wasza opinia w stosunku do portage. Czy cos sie zmienilo od tamtego czasu?


wracając do tematu potencjalnych genciarek, czyli czy gentoo może obsługiwać kobieta

I jak teraz patrzę na tą Anne Warzechę na zdjęciu z desperadosem jakimś tak się zastanawiam czy to nie jakaś mistyfikacja z tymi kobietami genciarkami

http://www.flickr.com/photos/viedzma/3693092519/[/code]
Back to top
View user's profile Send private message
Pryka
l33t
l33t


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 658
Location: /dev/null

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 4:47 pm    Post subject: Reply with quote

Coś się tak uczepił tego? I czemu owo zdjęcie ma czemukolwiek zaprzeczać? Jak kobieta umie obsłużyć Gentoo to już bikini nie może założyć?

Dodam kolejną, moja kobietka potrafi okiełznać Gentoo. Na swoim komputerze ma Ubuntu, ale jak poproszę, aby coś zrobiła mi na Gentoo to robi bez najmniejszego problemu.

Nie wiem do czego brniesz? Że jak kobieta umie obsłużyć Gentoo to musi być zakompleksiona, gruba w okularach ze szkłami grubości denek od słoika z żółtymi zębami i pryszczami?

Powiem Ci na własnym przykładzie, że oj "bracie" zdziwiłbyś się jak naprawdę to wygląda...
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 4:50 pm    Post subject: Reply with quote

Pryka wrote:
Że jak kobieta umie obsłużyć Gentoo to musi być zakompleksiona, gruba w okularach ze szkłami grubości denek od słoika z żółtymi zębami i pryszczami?

Powiem Ci na własnym przykładzie, że oj "bracie" zdziwiłbyś się jak naprawdę to wygląda...


no dobra niech Ci będzie, jest w krainie nad Wisłą ze kilkanaście gęciarek. Bo w zasadzie ilu użytkowników ma Gentoo. Nie wiem czy kilka tysięcy by się uzbierało.
Back to top
View user's profile Send private message
soban_
l33t
l33t


Joined: 27 Aug 2008
Posts: 668
Location: /home/soban

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 4:57 pm    Post subject: Reply with quote

Przy wypowiedzi SlashBeasta zaczyna byc to smieszne : ) duzo wnosi do wad gentoo cala definicja kobiet, az zaluje ze zaczepilem o to.
@Pryka no ale jak nie pije desperadosa, to musi byc "autystyczna". Za pare minut bedziemy doszukiwac sie prawdy w kolczykach, nie mowiac juz ze okreslenie linuksiara bylo porownane z blachara : D.
_________________
gg: 525600


Last edited by soban_ on Wed Mar 09, 2011 5:04 pm; edited 1 time in total
Back to top
View user's profile Send private message
Pryka
l33t
l33t


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 658
Location: /dev/null

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 5:01 pm    Post subject: Reply with quote

@puntaru teoretycznie mógłbyś wyrwać warna bo swoimi wywodami, jednoznacznie próbujesz obrażać, ujmować @Anię, nie mówiąc już o reszcie płci pięknej.

@soban_ Proponuję tym radosnym akcentem zakończyć już tego offtopa :D

ps. a i zjadłeś literkę a przy moim nicku :P
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 5:28 pm    Post subject: Reply with quote

soban_ wrote:
Przy wypowiedzi SlashBeasta zaczyna byc to smieszne : ) duzo wnosi do wad gentoo cala definicja kobiet, az zaluje ze zaczepilem o to.
@Pryka no ale jak nie pije desperadosa, to musi byc "autystyczna". Za pare minut bedziemy doszukiwac sie prawdy w kolczykach, nie mowiac juz ze okreslenie linuksiara bylo porownane z blachara : D.


hola hola z tego ca wiem ta Anna przesiadła się na Ubunciaka, ze względu na brak cierpliwości i czasochłonność jaką wymaga Gentoo, a to już są konkretne wady, które omawialiśmy w tym temacie. Ubunciak to jest taki system że ledwie zainstalujesz nową wersją a tu już następna się pojawia. Może ubunciak jest dla ludzi, kobiet co to lubią skakać z kwiatka na kwiatek, poszukują nowości i wrażeń. gentoo jest takie bardziej męskie dla Panów typu "złote rączki". :lol:
Back to top
View user's profile Send private message
Pryka
l33t
l33t


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 658
Location: /dev/null

PostPosted: Wed Mar 09, 2011 5:35 pm    Post subject: Reply with quote

A słyszał pan o LTS? Nie chcesz nowego systemu to nie instalujesz, i masz wsparcie przez 3 lata.

Poza tym w zwykłych wersjach nikt z kijem za Tobą nie stoi i Ci nie każe instalować, możesz sobie siedzieć na starej i spokojnie aktualizować.
Back to top
View user's profile Send private message
Hexe
n00b
n00b


Joined: 22 Sep 2007
Posts: 13

PostPosted: Thu Mar 10, 2011 1:29 pm    Post subject: Reply with quote

Czyli cycki są niekompatybilne z gentoo?

Nie bądźcie tacy uprzedzeni do kobiet :-).
_________________
Earth is full. Go home.
Back to top
View user's profile Send private message
puntaru
n00b
n00b


Joined: 17 Feb 2011
Posts: 41

PostPosted: Sat Mar 12, 2011 1:00 pm    Post subject: Reply with quote

Hexe wrote:
Czyli cycki są niekompatybilne z gentoo?

Nie bądźcie tacy uprzedzeni do kobiet :-).


myślę że do gentoo jest wymagany pewien minimalny poziom inteligencji emocjonalnej, czytając tą wyezgaltowaną, omawianą tu Ankę, możemy się zastanawiać czy mamy tu do czynienia z czymś pomiędzy narcyzmem a ekshibicjonizmem. cytat "Obudził mnie ból nie do zniesienia. Jestem otumaniona niebieską tabletką. Kawy z bitą śmietaną, wiaderko prozacu i muffina czekoladowego z powidłami śliwkowymi." Cytat z http://aniav.blip.pl/archive/3/2011. być może regresja z Gentoo do Ubuntu jest skutkiem brakół w inteligencji.
Back to top
View user's profile Send private message
unK
l33t
l33t


Joined: 06 Feb 2007
Posts: 769

PostPosted: Sat Mar 12, 2011 6:26 pm    Post subject: Reply with quote

successful troll is successful
_________________
ncmpcpp - featureful ncurses based MPD client inspired by ncmpc
Back to top
View user's profile Send private message
Pryka
l33t
l33t


Joined: 08 Jun 2007
Posts: 658
Location: /dev/null

PostPosted: Sat Mar 12, 2011 7:42 pm    Post subject: Reply with quote

unK wrote:
successful troll is successful


Sedno sprawy
Back to top
View user's profile Send private message
Kurt Steiner
Bodhisattva
Bodhisattva


Joined: 01 Apr 2005
Posts: 1050
Location: Ostroleka, Polska

PostPosted: Sat Mar 12, 2011 8:04 pm    Post subject: Reply with quote

Ze względu na brak nawet śladowych ilości szacunku do innych osób koledze puntaru podziękujemy już na tym forum... Ban w drodze. :?
_________________
Proszę, pamiętaj o regulaminie, a jeśli zauważysz, że został on złamany, zgłoś to. :)

LRU:431698
Back to top
View user's profile Send private message
sebas86
Guru
Guru


Joined: 01 May 2005
Posts: 568
Location: Szczecinek / Szczecin

PostPosted: Sun Mar 13, 2011 10:05 am    Post subject: Reply with quote

Kurt Steiner wrote:
Ze względu na brak nawet śladowych ilości szacunku do innych osób koledze puntaru podziękujemy już na tym forum...
A mi się zdaje, że Punturu nie jest w stanie pojąć, że Gentoo można używać mając inteligencję emocjonalną na poziomie 0 - krótko mówiąc można być bezuczuciowym robotem, wystarczy umieć myśleć analitycznie, czytać i pisać, umiejętność posługiwania się myszą jest dodatkowym atutem... ;)

Wracając jednak do tematu, bardzo podobny temat można znaleźć kilka linii niżej: Powrót do Gentoo.
_________________
Nieważne jaka dystrybucja, ważne, że Linux!
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Polskie forum (Polish) Polish OTW All times are GMT
Goto page Previous  1, 2, 3  Next
Page 2 of 3

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum