Gentoo Forums
Gentoo Forums
Gentoo Forums
Quick Search: in
[HU] Feliratmizéria
View unanswered posts
View posts from last 24 hours

 
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages
View previous topic :: View next topic  
Author Message
MrPrise
n00b
n00b


Joined: 05 Jun 2005
Posts: 36
Location: Hungary

PostPosted: Tue Aug 09, 2005 1:39 pm    Post subject: [HU] Feliratmizéria Reply with quote

Hello!

Adott 2 rajzfilm. Egyik rosszabb minőségű, másik jobb. Találtam feliratot hozzá, de csak a rosszabb minőségűhöz jó. A másikkal csak az elején van szinkronba, később egyre jobban elcsúszik, 15 perc múlva már majdnem 1 perc az eltérés. Hogyan lehet ezt valahogy egyszerűen javítani? Csinált valaki már ilyesmit? Mplayer-rel próbálom lejátszani. subfps-sel próbálkoztam, annyit elértem hogy picit jobb lett, de kézzel a pontos értéket kikisérletezni elég reménytelennek tűnik és nem is biztos hogy ez a baj... Nekem úgy tűnik mintha idővel egyre nagyobb lenne az eltérés.
_________________
Help answer the unanswered
Please add [solved] to the initial post's subject line if you feel your problem is resolved.
Back to top
View user's profile Send private message
wrekno
n00b
n00b


Joined: 26 Feb 2003
Posts: 39
Location: Budapest, Hungary

PostPosted: Thu Oct 06, 2005 4:20 pm    Post subject: Reply with quote

Az lesz a gond, hogy a feliratot más fps értékekhez készítették (a rosszabb minõségûhöz). Ez pedig azt eredményezi, hogy teljesen folyamatosan csúszik el. Emiatt lesz egyre nagyobb az eltérés. Ezt kéne orvosolni, de nem tudom hogy kell sajna, viszont biztos van rá megoldás, mivel nem tûnik olyan bonyolultnak.
Back to top
View user's profile Send private message
Display posts from previous:   
Reply to topic    Gentoo Forums Forum Index Other Languages All times are GMT
Page 1 of 1

 
Jump to:  
You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum